İstanbulKeşfet

Bungalov Ev Deneyimi: İstanbul’a Yakın Bungalov Evler

İstanbul'daki Bungalov Evler

Bungalov evler, çok eski olmamasının yanında özellikle Covid-19 pandemisinden sonra oldukça revaçta olan otellerden. Bunun sebebi daha izole ve özel bir tatil anlayışına sahip olması. Aynı zamanda genelde doğayla iç içe olan bungalov evler güzel bir otel deneyimi yaşamak isteyenlerin tercih ettiği konseptlerden. Sizler için İstanbul’a yakın bungalov evler listesi hazırladık. Şimdiden iyi tatiller diliyoruz.

İstanbul’un Bungalov Evleri

Bağdat Resort, YALOVA

Bağdat Resort, Yalova Altınova’da yer almaktadır. Bungalov ev denildiğinde akla gelen en iyi seçeneklerden biri olduğunu söyleyebileceğimiz Bağdat Resort, yemyeşil doğanın ortasında yer alan evleriyle sakin bir tatil yapmak isteyenlerin en çok beğeneceği yerler arasında. Modern bungalov evler orman içinde yer alıyor. Aynı zamanda çevrede restoran da bulunuyor. Yaz aylarında İstanbul’a yakın bungalov evler kiralamak isterseniz tesiste bulunan büyük yüzme havuzunda yüzebilirsiniz.

bungalov ev

Nefes Mekan, KIRKLARELİ

Kırklareli’ndeki Kışlacık köyünde bulunan Nefes Mekan sekiz dönümlük alana kurulu bir tesis. Istıranca Ormanları tarafından çevrelenen tesis eğer bungalov ev tatilini kafaya koyduysanız uygun yerlerden bir tanesi. Nefes Restoran’da da karnınızı doyurabilir, güzel yemekler yiyebilirsiniz. Havuzu, dinlenme köşeleri, okuma köşeleri ve alabildiğine yeşil bir manzara Kırklareli’nin Vize ilçesinde sizleri bekliyor olacak. Bungalov ev deneyimini en iyi şekilde yaşayabileceğiniz İstanbul’a yakın tesislerden biri de Nefes!

bungalov ev

Dağevim, SAKARYA

Dağ evi konsepti ile yaratılmış bungalov evler karlı manzaranın ortasında sıcacık renklerle meraklılarını bekliyor. Sakarya’nın Gevye ilçesinde bulunan bir köy olan Kızılkaya’daki tesis, 4 adet bungalov ev ile oluşturulmuş. Kar manzarasını en güzel şekilde izleyebileceğiniz yüksekliğe sahip bungalov evlerle güzel bir tatil yapabilir, dinlenebilir ve dingin bir şekilde tatilinizi sonlandırabilirsiniz. Burası ayrıca yaz ayları için de tercih ediliyor. Yaz aylarında bir yayla gibi serin olan bölgede yine güzel bir tatil yapabilirsiniz.

dağevim, sakarya

Gököz Natural Park, BURSA/ULUDAĞ

Gököz Evleri olarak da bilinen tesis, Maremşah yaylasındadır. 1100 metre yükseklikteki tesis, İstanbul’a yakın bungalov evler deneyimini yaşayabileceğiniz yerlerden bir tanesi. Şahane manzaralar yakalayacağınıza emin olduğumuz Gököz Natural Park’ta öncelikle güzel bir kahvaltı yapabilir, ATV turuna çıkabilir, göl kenarında balık tutup yürüyüş yapabilir veya midillilere binebilirsiniz. Ayrıca tesisin akşam ve öğlen yemekleri de oldukça güzel.

bungalov ev

SAPANCA

Sapanca, belki de bungalov evler bakımından en zengin yerlerden biri. Sakarya iline bağlı olan Sapanca, İstanbul’a yakınlığıyla ve doğal güzellikleri ile insanları büyülemeye devam ediyor. Bungalov ev konsepti yaygınlaşmaya başladığında Sapanca’da bu konudaki en fazla seçeneğe sahip yerlerden biri haline geldi. Natürköy, Sapanca Hobbit Evleri, Dağdibi Bungalow, Seyr-i Vadi Dağ Evi, Babil Bungalow Hotel, Sapanca Sahil Bungalow, Tiny House ve daha fazla bungalov ev fırsatı Sapanca’da. Özellikle Sapanca gölü kıyısında bulunan bungalov evler tercih ediliyor. Bunların yanında Sapanca Hobbit Evleri de son zamanların popüler konaklama, tatil alanlarından bir tanesi. Sapanca adeta bir bungalov cenneti, aynı zamanda İstanbul’a oldukça yakın!

bungalov

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu