İstanbulKeşfet

İstanbul’da Boğaz Manzaralı Makul Bir Durak: Zeyrekhane Sosyal Tesisi

İstanbul'da Boğaz Manzaralı Makul Bir Durak

İstanbul’da konu yemek yemekse seçim yapmak zordur. Konu İstanbul’da hem manzara eşliğinde yemek yemek hem de makul bir fiyata yemek yemekse seçim yapmak daha zordur. Zeyrekhane bu konuda zorluk yaşayanlar için yardımcı bir seçenek olarak çıkageliyor karşımıza. Zeyrekhane’de akşam yemeğinde 50 ila 75, kokteylde ise 100 ila 250 kişi ağırlanabilmektedir. Zeyrekhane Sosyal Tesisi şık bir atmosfer yaratırken tarihi özgünlüğünü korumaya da büyük özen gösteriyor. Yuvarlak ve dikdörtgen masaların birleşiminden oluşan mekan, İstanbul’un en sofistike davet salonlarından biri haline geliyor. İşletmenin renk paletini tamamlayan örtülerle süslenen masalar, güzel çiçek aranjmanları ve mumluklarla daha da zenginleştirildi. Dekorasyonda detaylara gösterilen özen, etkinliğinizin şık ve görsel açıdan etkileyici bir ortamda gerçekleşmesini sağlar. Zeyrekhane olağanüstü yiyecek ve içecek sunumlarıyla gurur duymaktadır. Mekan, ana yemek olarak beyaz ve kırmızı et ağırlıklı olmak üzere çeşitli menü seçenekleri sunuyor. Etkinliğiniz öncesinde menüleri deneme ve damak zevkinize uygun gerekli değişiklikleri yapma imkanına sahipsiniz. Zeyrekhane ayrıca vegan, vejetaryen, koşer, diyabetik ve çocuk menü seçenekleriyle özel beslenme gereksinimlerine de hitap ediyor. Zeyrekhane’ye adım attığınız anda tarihi cazibesi ve nefes kesen Fatih manzarasıyla büyüleneceksiniz.

Zeyrekhane’de kaç düğün davetlisi ağırlanabilir?

Hem kapalı hem de açık alana sahip olan mekan, açık veya kapalı alanda 50 ila 100 misafir ağırlayabiliyor. Kokteyl ortamında kapasite 200 ila 300 kişiye kadar genişletilebilir.  Özel etkinliğinizde Haliç ve Marmara’ya hoş geldiniz ve tarihle dolu bir mekan olan Zeyrekhane’nin inanılmaz ambiyansını deneyimleyin. Bizans döneminde manastır olan, daha sonra medrese haline getirilen Zeyrekhane, bugün İstanbul’un en çok rağbet gören tarihi davet mekanlarından biri haline geldi. Zeyrekhane’yi tercih etmek, ömür boyu unutulmayacak anılarla dolu bir günün garantisidir.

zeyrekhane
zeyrekhane

Zeyrekhane’de Eğlence Var mı?

Zeyrekhane eğlenceniz için gerekli tüm olanakları sağlıyor. Son teknoloji ses ve ışık sistemleri gürültüsüz bir müzik deneyimi sağlıyor. Canlı müzik tercih etmeniz durumunda deneyimli bir orkestra unutulmaz bir performans sunacak şekilde düzenlenebilir. Ayrıca mekanın bu güzel anları yakalamaya yardımcı olabilecek profesyonel fotoğrafçılarla da ortaklığı var. Ancak kendi fotoğrafçılarınızı da getirebilirsiniz. Zeyrekhane, düğün, nişan, kına gecesi, doğum günü, kurumsal etkinlikler gibi birçok etkinlik için mükemmel bir seçimdir. Zeyrekhane’nin sosyal tesisleri, muhteşem manzarası ve eşsiz ambiyansıyla Fatih’in en seçkin davet mekanlarından biri olarak öne çıkıyor. Bu tesis, zengin tarihi dokusuyla sevdiklerinizi ağırlamak ve unutulmaz anılar yaratmak için ideal bir mekandır. Mekanınız olarak Zeyrekhane’yi seçmek için bu sayfada yer alan iletişim numaralarını kullanarak ekibe ulaşmanız veya yandaki kullanışlı formu doldurmanız yeterli. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Öykü Gürman Etimesgut Konseri Ücretsiz – 25. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali Konserleri

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri