Keşfet

Kardeşlerim Dizisindeki Ölüm Sahnesine Çok Üzülmüş

Kardeşlerim Dizisi

Eren Ören, dizi sektörüne yeni katılan ve adından sıkça söz ettiren bir isim. Özellikle atv’nin 3 sezonluk başarılı dizisi Kardeşlerimde canlandırdığı Kaan Atakul karakteri ile milyonlarca izleyicinin beğenisini kazandı. Daha sonra “Üç Kız Kardeş” dizisinde Mustafa karakteri ile de başarılı performansıyla dikkat çekti.

Eren Ören, 20 Ekim 1998 tarihinde İstanbul’un Şişli ilçesinde dünyaya gelmiş. 18 yıl boyunca İzmit’te yaşamış ve büyümüş. Üniversite eğitimi için İstanbul’a gelerek son 7 yıldır burada yaşıyor. 1.88 boyunda olan Eren Ören, terazi burcu olduğunu belirtiyor ve terazi burcunun karmaşık ruh hali ve kararsızlık gibi özelliklerini taşıdığını ifade ediyor. Özellikle, çalışkan ve hırslı olmanın da kendisini belirleyen özellikleri arasında olduğunu vurguluyor.

Eren Ören Yükselişe Geçti

Eren Ören, 4 kişilik bir aileye mensup ve bir kız kardeşi olduğunu söylüyor. Kardeşinin de oyuncu olmayı arzu ettiğini dile getiriyor.

Bahçeşehir Üniversitesi’nden 2021 yılında mezun olduğunu ve endüstri bölümünü bitirerek 5 yıl boyunca bu bölümde eğitim aldığını belirtiyor.

Oyuncu, çocukluğunda futbolcu olma hayali kurmuş fakat hayatın ona başka bir yolda yürümeyi gösterdiğini ifade ediyor. Kardeşlerim dizisinde canlandırdığı Kaan karakterinin ölüm sahnesiyle ilgili olarak da oldukça etkilendiğini anlatıyor. Bu sahneleri çekmenin garip bir duygu olduğunu ve hiç tatmadığı, bilinçli olarak tadamayacağı bir şey olduğunu ifade ediyor. Özellikle ölüm sahnesinde üstünde örtü olması ve başındaki insanların ağlaması nedeniyle psikolojisinin etkilendiğini aktarıyor.

Eren Ören O Sahneyi Hala Ailesine İzletememiş

Eren Ören, ailesinin hala o sahneyi izlemediğini belirtiyor ve ilk zamanlarda insanların ona, sen ölmedin mi? şeklinde espri yaptıklarını dile getiriyor.

Eren Ören’in oyunculuk kariyeri ve performansıyla dikkat çekmesi, genç yaşına rağmen önemli bir başarı elde etmesini sağlamış gibi görünüyor. Gelecek projeleri ve yetenekleriyle dizi sektöründe adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Ya Çok Seversen Dizisinden Beklenmedik Hamle! Kerem Bursin Açıkladı

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri