Konserler

Tuna Velibaşoğlu konseri ne zaman? Tuna Velibaşoğlu kimdir?

Tuna Velibaşoğlu Konseri Nerede?

Tuna Velibaşoğlu konseri için geri sayım başladı. Tuna Velibaşoğlu İstanbul’da sevenleri bir araya gelerek konser verecek.

TUNA VELİBAŞOĞLU KİMDİR?

1981 yılında Ankara’da dünyaya gelen Tuna Velibaşoğlu, 11 yaşındayken org dersleri alarak müzik ile ilgilenmeye başlamıştır. 1995 yılında gitar dersleri de alarak, Ankara’da birçok amatör müzik grubunda solist olarak şarkı söylemiştir.

Yakın arkadaşı Serter Karadeniz’in teklifiyle 1999 yılında Seksendört grubuna katılmıştır. Üniversite eğitiminde iki yıl işletme eğitiminin ardından müziğe ilgisinin olduğunu anlayan Velibaşoğlu, Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera ve Koro bölümünü kazanmıştır. Üniversite eğitimi boyunca operanın yerli isimlerinden olan Hülya Kazan ve Tuncer Tercan gibi isimlerden şan eğitimi alarak mezun olmuştur.

Tuna Velibaşoğlu, müzik kariyerinin yanında 2002 yılında kayıt ve düzenleme tekniklerini öğrenmek için eğitim almıştır. 2004 yılında kendi şarkılarının da kayıtlarını aldıkları Studio Ç.S.M’nin yöneticisi olarak çalışmıştır. Bu stüdyoyla birlikte Ankaralı birçok sanatçının şarkılarının prodüksiyonun da yer alarak hayranları ile buluşmasında yardımcı olmuştur.

Yaptığı işle birlikte birçok müzik tarzını dinleyen Tuna Velibaşoğlu’nun en sevdiği müzik türü Türk Sanat Müziği’dir. Hatta şarkı seslendirmesinde pek çok klasik Türk Sanat Müziği’ni görmekteyiz. Kendi ifadelerine göre farklı tarzda şarkılar dinlemesinin şarkı yazarken işine çok yaradığını dile getirmektedir. Ayıca Tuna Velibaşoğlu, ağır bir Pearl Jam hayranıdır.

GRUP SEKSENDÖRT

Ankara’da 1999 yılında solist ve gitarda Tuna Velibaşoğlu, bas gitarda Okan Özen, gitarda Erdem Ocak ve davulda Serter Karadeniz tarafından kurulmuş alternatif rock grubudur. Tuna Velibaşoğlu, grup Seksendört’te yer alarak birçok şarkıyı seslendirmiştir. Grubun en sevilen albümleri; kendi isimlerini taşıyan Seksendört, Akıyor Zaman, Rüya olmaktadır. Tuna Velibaşoğlu, halen grup Seksendört ile beraber şarkı söylemeye devam etmektedir. Kendi ismiyle de pek çok şarkısı bulunmaktadır.

TUNA VELİBAŞOĞLU EN SEVİLEN ŞARKILARI

Kal Ölen Kadar

Ben Sordum O Sustu

Kırgın Çiçekler

Hiçbir Şey Olmamış Gibi

Kışın Sonu Bahar

Tanrım Bizi Azat Et

Unutma Sakın Beni

Efem

Bana Bir Şarkı Söyle

Entel Maganda

TUNA VELİBAŞOĞLU KONSERİ NE ZAMAN VE NEREDE?

Tuna Velibaşoğlu konseri için geri sayım başladı. Tuna Velibaşoğlu, 1 Aralık 2021 saat 21:00’da Dorock XL Kadıköy’de hayranları ile buluşarak konser verecek. Bilet fiyatı standart 80 TL’dir.

KONSER KURALLARI

-Konserde 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

-Konser alanına girişte misafirlerin en geç 48 saat önce yapılmış PCR testi sonucu ya da aşı kartını görevlilere göstermesi gerekmektedir.

-Konser esnasında misafirlerin pandemi önlemleri kapsamında maske, mesafe ve hijyen konularında toplum sağlığını riske atacak tutum ve davranışlarda bulunmaması önemle rica olunur.

Sizin için önerdiğimiz diğer bir konser: Melike Şahin konseri ne zaman? Melike Şahin kimdir?

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri