Keşfet

Ege Kökenli Öyle Bir Poz Verdi! Sosyal Medya Yıkıldı

Ege Kökenli Sosyal Medya

Güzelliği ve başarılı oyunculuk performansıyla tanınan Ege Kökenli televizyon ekranlarında izleyiciyle buluştuğu dizilerle adından söz ettiren bir isimdir. Çeşitli projelerdeki rolleriyle hayran kitlesini genişleten oyuncu son zamanlarda televizyon ekranlarında görünmese de sosyal medya hesabı aracılığıyla takipçilerine ulaşmaya devam etmektedir.

Instagram hesabında sık sık paylaştığı bikinili ve mayo pozlarıyla dikkatleri üzerine çeken Ege Kökenli milyonlarca takipçiye sahip bir sosyal medya fenomenidir. Yaptığı bir dergi çekimiyle güzellik ve zarafetini bir kez daha sergileyen oyuncu çekici görünümü ve kusursuz fiziğiyle beğeni toplamıştır.

Sosyal Medyada Gündeme Oturdu

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da magazin gündemine giren Ege Kökenli geçtiğimiz yıl Lior Ahituv ile dünya evine girmiştir. Sık sık eşiyle mutluluk pozlarını takipçileriyle paylaşan Ege Kökenli sevenlerinin sevgisini ve övgülerini kazanmaktadır. Fransız Lisesi’nde okuduğu süre boyunca tiyatro ekibinde yer alan Ege Kökenli 11 yaşındayken başladığı ekran kariyerini başarılı projelerle sürdürmüştür. Şu anda Doğu Demirkol’un başrolünde olduğu Doğu dizisinde Zeynep karakterine hayat veren oyuncu sinema dünyasında da önemli işlere imza atmıştır.

Ege Kökenli
Ege Kökenli

Ünlü Oyuncu Ege Kökenli’nin Güzelliği Herkesi Etkiledi

Fransız Lisesi’nde okuduğu süre boyunca tiyatro ekibinde yer alan Ege Kökenli 11 yaşındayken başladığı ekran kariyerini başarılı projelerle sürdürmüştür. Şu anda Doğu Demirkol’un başrolünde olduğu Doğu dizisinde Zeynep karakterine hayat veren oyuncu sinema dünyasında da önemli işlere imza atmıştır.

Ege Kökenli’nin televizyon ekranlarına dönüp dönmeyeceği merak konusu olmuş olsa da sadık hayran kitlesi onun geri dönüşünü heyecanla beklemektedir. Daha önce yaptığı estetik müdahaleler hakkında spekülasyonlar olsa da oyuncunun doğal güzelliğiyle de büyük bir hayranlık uyandırdığı kesindir.

Güzelliği yeteneği ve sempatik kişiliğiyle Ege Kökenli Türk televizyon ve sinema dünyasında adından uzun süre söz ettirecek gibi görünmektedir. Takipçileri ve izleyicileri onun yeni projeleriyle tekrar ekranlarda olmasını sabırsızlıkla beklemektedir.

Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Özcan Deniz’in Gömleği Sosyal Medyayı SalladıKalamış Yaz Festivali! Ücretsiz Konserler Başlıyor

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri