Festivaller

Kalamış Yaz Festivali! Ücretsiz Konserler Başlıyor

Kalamış Yaz Festivali

Belediye konserleri eğlenmek ve aktiviteye katılım sağlamak isteyen pek çok kişi tarafından yakından takip ediliyor. Ağustos ayı içerisinde pek çok şehirde belediye konserleri düzenleniyor. Temmuz ayı etkinlikleri genel olarak tamamlanmış olması ile birlikte şimdiden sonraki konserler genellikle ağustos ayı içerisinde yer alıyor. Özellikle İstanbul’da yer alan belediyeler sıklıkla festival ya da konser düzenleyerek halka çeşitli aktivite seçenekleri sunuyor. Ağustos ayının başlangıcında Kadıköy’de başlayacak olan festivalde hem konser hem de pek çok etkinlik yer alıyor.

Kalamış Yaz Festivali

7 Temmuz tarihinde başlayan veya 10 Eylül’de sona erecek olan Kalamış yaz festivali ağustos ayının ilk haftası itibariyle konserlerine de başlıyor. Kadıköy Belediyesi’nde yer alacak olan konserinin ilk tarihi 4 Ağustos olarak belirlendi. Festivalin konserinde yer almak isteyen kişiler Bu konsere dahil olabilir.

4 Ağustos 2023 tarihinde Kadıköy Belediyesi’nde konser düzenlenecek. Kalamış Atatürk parkı alanında düzenlenecek olan konser 4 Ağustos’ta akşam 21.00’da başlayacak. Bu tarihten önce katılım sağlamak isteyen kişiler biletlerini alabilir. Kalamış yaz festivali olarak yapılacak olan bu etkinlikten 3 gün boyunca süreceği için bir yandan konser bir yandan farklı etkinliklerde yer alacak.

Müzik konserleri 4 Ağustos’ta başlayacak olan Kalamış festivaline katılım sağlamak için bu konserler için bilet almak gerekiyor. Online ya da gişe üzerinden biletleri alarak 4 Ağustos’ta akşam saatlerinde düzenlenecek olan konsere katılım sağlamak mümkündür.

Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Kötü Kadın Tekrar Geliyor! Seyirciye Müjde! Bu Karakter Ona YakışıyorEkmek Ve Simit Zammı Geldi! Kimse Bu Kadar Olacağını Tahmin Etmiyordu

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri