AntalyaFestivaller

Antalya’daki Festivallerin En Canlısı: Magic Break

Magic Break Nedir?

Her yıl, turizmin beşiği Antalya’da düzenlenen yılın en eğlence dolu aktivitesi Magic Break Festivali için yine heyecan dorukta! Peki bu sene sevenleri neler bekliyor?

Magic Break Festivali Hakkında

Magic Break demek, kelimenin tam anlamıyla eğlence demek. Herkesin içinden geldiği şekilde hareket ettiği, spontane bir ortam hayal edin. Sınırsız dans ve sınırsız eğlence! Düşüncesi dahi heyecanlandıran, hayaller kurduran bu festival, ilk olarak 2006 yılının bahar ve yaz aylarında gerçekleşen Magic Break Festivali, gördüğü inanılmaz ilgi ve olumlu geri dönüşler ile birlikte her sene düzenlenen bir şenlik haline geldi. 2019 senesinde 26 – 29 Ekim gibi farklı bir tarihle gündeme gelen festival, 14. Yılını kutladığı sene ilk kez sonbahar ayında gerçekleşmiş oldu.

Pandemi Eğlenceye Engel Olamadı

Geçtiğimiz yıl ise yine sonbahar aylarında gerçekleştirilen festival, tarihler 22 Ekim’i gösterdiğinde start verdi ve 25 Ekim’de son buldu. Covid-19 sebebiyle var olan pandemi sürecine uyum konusunda sınırlamalar Magic Break festivalini de etkiledi. Yaklaşık 1 milyon metrekare alana sahip olan mavi ve yeşilin her tonunu barındıran Lykia World, 2020 yılında yalnızca 1000 Magician’ı festivale kabul etti. 40 ve üzeri DJ’in yer aldığı şenlikte, bilet satışları hızla gerçekleşti ve tükendi.

magic break 2021

Perşembe günü başlayıp Pazar günü kapanış yapan Magic Break festival boyunca ziyaretçilerine sınırsız eğlence imkanı sundu. Yaşanılan süreçten sıkılan, yorulan herkes burada stresten arındı ve yenilendi. Saatlerce dans eden ve canlı müziğin tadına varan katılımcılar rahatlamış şekilde evlerine döndüler.

2021 İçin Hazırlıklar Devam Ediyor

Festivalde geçen efsanevi 4 gün, her sene daha da güzelleşiyor ve katılım talebi artıyor. Bu yıl da katılımcıların, eğlencenin tadını sonuna kadar çıkarabilmesi için çalışmalar halen devam ediyor. Magic Break Festivali kurucu ekibi, Magician’lar böyle bir süreçten geçerken dahi sabahlara kadar dans etsin, ünlü ve başarılı DJ’lerden canlı müzik performansları dinlesin ve sinir stres arınması yaşasınlar diye gece gündüz planlamalara devam ediyor. Yine 2021 yılının ekim aylarında gerçekleşmesi tahmin edilen festival için bu sene de sürpriz DJ isimlerinin yer alacağı haberleri de gündemde.

Henüz sosyal medya hesaplarından festivalin tarihi ve programı hakkında net bir bilgi paylaşılmadı fakat katılımcıların sıkı takibinde. Üstelik yakın dönemde detayların açılacağı haberini veren ekip, heyecanı biraz daha arttırmış durumda. Bakalım bu sene Magician’ları ne sürprizler bekliyor!

dijital gocebe

Alışılmış hobilere ilgi duyan, teknoloji çağına ayak uydurmuş, yeni şeyler keşfetmeyi seven birisiyim. Yeni fırsatlar yakalamayı ve fırsatlar yaratmayı iyi bilirim. İçerik oluşturmayı ve bunları paylaşmak benim için mükemmel bir aktivitedir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri