Keşfet

İBB Dilara Serçe Yoga ve Nefes Seansı Ücretsiz

Yoga ve Nefes Seansı Ücretsiz

Yoga ve nefes seansı, yoga pratiği sırasında solunum tekniklerinin kullanıldığı bir egzersizdir. Bu seanslar, hem fiziksel hem de zihinsel sağlık açısından birçok fayda sağlar. Bu seanslar, yoga pratiğindeki asanaların (pozlar) daha derin bir şekilde uygulanmasına yardımcı olur. Nefes teknikleri, vücudun oksijen seviyesini artırır ve stres seviyesini düşürür. Yoga ve nefes seansları, zihni sakinleştirir, rahatlatır ve odaklanmayı artırır. Bu seanslar, herhangi bir seviyedeki yoga pratiğine uygulanabilir. Başlangıç seviyesindeki kişiler, temel nefes teknikleriyle başlayabilirler. Daha deneyimli kişiler, daha derin nefes teknikleri ve daha zor asanalarla çalışabilirler. Yoga ve nefes seanslarının bir diğer faydası da, uyku kalitesini artırmalarıdır. Bu seanslar, gevşeme ve dinlenme sağlar ve uyku düzenini düzeltir. Yoga ve nefes seansları, hem fiziksel hem de zihinsel sağlık açısından birçok fayda sağlar. Bu seanslar, herhangi bir seviyedeki yoga pratiği için uygundur ve uyku kalitesini artırırlar. Bu bağlamda İstanbul Büyükşehir Belediyesi ücretsiz bir Yoga seansı düzenlemektedir. Katılımcılar Yoga deneyiminde bulunabilir ve kendilerini daha zinde hissedebilirler. İşte detaylar..

Katılım Şartları

Katılımcıların yanında havlu ve mat getirmeleri zorunludur. Yoga ve nefes etkinliğinde ise vinyasa flow yoga pratiği ve Tibet çanı dinletisini deneyimlenecek olup, kontenjanla sınırlıdır.

Yoga ve Nefes Seansı Ücretlimi?

Yoga ve nefes seansına katılımlar ücretsiz olup kontenjan ile sınırlıdır.

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Kayıt için: 0212 449 43 76 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz. Sınırlı olan kontenjanlar kapanmadan önce mutlaka telefonla irtibat kurup rezervasyonunuzu yaptırmalısınız.

Ücretsiz Yoga ve Nefes Seansı Ne Zaman?

20 Haziran Salı – Saat 12:30 gerçekleşecek olup, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Cendere Sanat ‘da gerçekleşecektir. Bu yazımızda İBB Dilara Serçe Yoga ve Nefes Seansı Ücretsiz konusunu ele aldık. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca bu yazılarımızda ilginizi çekebilir:

Bu Haftasonu Nuba’nın Bungalov Evlerinde Şehirden Kaçın

Güneşte Karavan Otel – Bu yaz Satın Almadan Kiralamadan Karavan Tatili Yapın

Sultangazi At Binicilik Tesisleri İle Hafta Sonu Etkinliği: 10 TL’ye Ata Binin

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri