İstanbulKeşfet

İstanbul’un En İyi Gece Kulüpleri: İstanbul’da Gece Hayatı

İstanbul'da Eğlenebilecek En Nezih Mekanlar

İstanbul’da eğlenebilecek mekanların sayısı bir hayli fazladır. Bu mekanlar eğlence anlayışları ve konseptleriyle birbirinden ayrılmaktadır. Ancak iyi bir gece kulübü denildiğinde akla birkaç kriter gelir ve bu kriterlerin varlığı o mekana ayrıcalık kazandırır. Eğer seviyeli bir ortamda, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle birlikte keyifli bir gece geçirmek ve doyasıya eğlenmek istiyorsanız GeziLinki’nin gece kulübü rehberinden faydalanabilirsiniz. İşte gece hayatının nabzını tutan İstanbul’un en iyi gece kulüpleri:

İstanbul’da Eğlenebilecek En Güzel Mekanlar

Sortie Night Club – Beşiktaş

İstanbul’un en iyi gece kulüpleri

İstanbul Boğazı’nın hemen yanı başında yer alan Sortie Night Club, 12 ay boyunca kesintisiz olarak hizmet veren bir mekandır. İyi müzik ve iyi bir ortam sunan mekanın yemekleri de oldukça başarılıdır. Fransızcada “Çıkış” anlamına gelen mekan özellikle cuma ve cumartesi gecelerinde hayli kalabalık olmaktadır. Ancak mekanın oldukça havadar bir ortamı vardır. Dünya standartlarında bir eğlence anlayışını bünyesinde barındıran mekan, İstanbul’un en popüler gece kulüpleri arasında yer almaktadır.

Adres: Kuruçeşme Mahallesi, Muallim Naci Cad. No:54, 34345 Kuruçeşme, Beşiktaş – İstanbul / Tel: 0212 327 85 85

360 İstanbul – Beyoğlu

İstanbul’un en iyi gece kulüpleri

İstanbul’un en iyi roof barları arasında gösterilen 360 İstanbul, konum olarak oldukça merkezi bir lokasyonda yer almaktadır. Beyoğlu’nda bulunan Tarihi Mısır Apartmanı’nın üst katında eğlence severleri ağırlıyor. Mekanda hem yerel çapta hem de dünya çağında tanınmış DJ’ler sahne alıyor. Sadece İstanbul’da değil İzmir’de de şubesi olan mekanın 360 derece nefes kesen bir boğaz manzarası vardır. Zengin ve seçkin şarap menüleri, bar menüleri ve lezzetleri yemekleriyle harika bir eğlence vadeden 360 İstanbul’u gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Adres: İstiklal Caddesi Mısır Apt. No: 163/8, Beyoğlu – İstanbul / Tel: 0212 251 10 42

Cahide Palazzo – Maçka

Kendine özgü eğlence anlayışı ile İstanbul’un en iyi gece kulüpleri arasında gösterilen Cahide Cabaret, yenilene dekoruyla ve lezzetli menüleriyle alışılmışın dışında bir ortamda doyasıya eğlence vadediyor. Smokinli garsonlarıyla ve “Drag Quenn” kültürünün yaşatıldığı nadir mekanlardan biridir. Her gece eğlenceli şovları ve gösterileriyle Maçka’da hizmetlerine devam etmektedir.

Adres: Harbiye Mahallesi, Cumhuriyet Cad. No:52, 34367 Şişli – İstanbul / Tel: 0212 219 65 30

Oligark İstanbul – Kuruçeşme

İstanbul’un en iyi gece kulüpleri

İstanbul’un önde gelen gece kulüplerinden olan Oligark İstanbul, denize sıfır konumu ve modern dekorasyonuyla misafirlerine nezih bir ortamda keyifli bir gece sunuyor. Mekanın hizmet anlayışı, menü çeşitliliği ve alkol seçenekleri kusursuza yakın bir düzeydedir. Bununla birlikte gece kulüplerinde alışık olmadığımız ocakbaşı konsepti Oligark’te yer almaktadır. Gün boyunca lezzetli yemekler çıkaran mekanda hem karnınızı doyurabilir hem de beach bar konseptinde keyifli müzikler ile eğlenebilirsiniz.

Adres: Kuruçeşme Mahallesi, Muallim Naci Cad. No:58, Beşiktaş – İstanbul / Tel: 0533 195 65 12, 0212 265 65 12

Anjelique – Ortaköy

İstanbul’un en iyi gece kulüpleri

İstanbul’un en ünlü restoranlarından olan Anjelique aynı zamanda kaliteli bir gece kulübüdür. Açıldığı ilk günden beri İstanbul’un vazgeçilmez gece kulüplerinden biri olmayı başarmış mekanın eşsiz bir boğaz manzarası vardır. 2001’den beri aynı yerde, aynı hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren mekan, Ortaköy’de 3 katlı bir yalıda yer almaktadır. Her katında farklı tarzda müzik çalmakla birlikte çoğu geceler ünlü DJ’lerin katılımıyla partiler sabahın ilk ışıklarına kadar devam etmektedir.

Adres: Yıldız, Ortaköy Salhanesi Sok. No:5, 34349 Beşiktaş – İstanbul / Tel: 0212 327 28 44

Reina – Ortaköy

İstanbul’un en iyi gece kulüpleri denildiğinde şüphesiz ki ilk akla gelen yerlerden bir tanesi Reina’dır. Ünü ülke sınırlarıyla kalmayıp dünyaya açılan mekan; ünlü devlet başkanlarından dünyaca ünlü film yıldızlarının, futbolcuların ve sanatçıların eğlenmek ve yemek yemek için tercih ettiği mekanlar arasında yer almaktadır. Boğaz manzaralı bu lüks mekanda dünyaca ünlü yerli ve yabancıların performanslarına şahitlik edebilirsiniz.

Adres: Ortaköy Mah., Muallim Naci Cad. No:44, 34347 Beşiktaş – İstanbul / Tel: 0212 259 59 19

Ulus 29 – Ulus

İstanbul’un en popüler gece kulüplerinden bir diğeri de Ulus 29’dur. Eğlenceli gecelerin popüler adreslerinden olan Ulus 29, müdavimi haline gelmiş ünlüleri ve uluslararası düzeydeki konuklarıyla nezih bir ortam vadetmektedir. Sevdiklerinizle doyasıya eğlenebileceğiniz, lezzetli yemekler ve mezeler yiyebileceğiniz özel bir mekandır. Voile Rouge, Sam Young, Matteo, Les Caves du Roy, Jacky E, Fitz Brown gibi dünyaca ünlü DJ’lerin performanslarını sergilediği mekana cumartesi geceleri gitmeniz tavsiye edilmektedir.

Adres: Ulus, Ahmet Adnan Saygun Cd. No:71/1, 34340 Beşiktaş – İstanbul / 0212 358 29 29

Bu içeriğimizde İstanbul’da eğlenebileceğiniz, kaliteli DJ performanslarıyla keyifli bir gece geçirebileceğiniz mekanlar sıralanmıştır. Söz konusu mekanlar için fiyatların ortalamanın üzerinde olduğunu ve girişlerde +18 yaş sınırının gözetildiğini unutmamalısınız. Siz de İstanbul’un en iyi gece kulüplerinde, nezih bir ortamda eğlenmek istiyorsanız içeriğimizdeki önerileri dikkate alabilirsiniz. Bunlara ek olarak daha fazla gezi ve tatil içerikleri için YouTube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Fethiye Gece Kulübü En İyi 8- Fethiye Gece Hayatı

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri