Keşfet

Kedi Oteli Anadolu Yakası

Anadolu Yakasındaki Kedi Otelleri

Kedi oteli Anadolu yakası hizmeti ile kedilerinizin bakımını sağlayabilirsiniz. Gün geçtikçe büyüyen hayvan dostu kitlesi nedeniyle evcil hayvanlarımızın başında gelen sevimli kedilerimiz için kedi otelleri hizmet vermektedir. İstanbul’un birçok yerinde olduğu gibi Anadolu yakasında da çeşitli hizmetler veren kedi otelleri mevcuttur. Bu otel ya da pansiyonların bir çoğunda sadece kedilere değil köpek, hamster, kuş balık ve bazı sürüngen hayvanların da konaklaması ve bakımı yapılmaktadır.  Kadıköy, Bostancı, Üsküdar, Çekmeköy gibi merkezi lokasyonlarda hizmet veren hayvan dostu bu kurumlarda evcil hayvanlarımızı en rahat ve konforlu bir biçimde konuk etmek için hizmet verilmektedir.

Verilen Hizmetler

Evcil hayvanlarımızın, sevimli kedilerimizin, köpeklerimizin misafir edildiği bu hayvan dostu kurumlarda bakımını üslendiğiniz evcil hayvanınızın ihtiyacına ve cinsinin özelliklerine göre bir bakım yapılmaktadır. Nasıl ki insanlar farklı özelliklere sahipse evcil hayvanlarımızda farklı özelliklere sahiptir. Nasıl ki herkes aynı yemeği yiyemezse evcil hayvanlarınız da aynı mamayı yemeyebilir. İşte bütün bu farklılıklar ve özellikler göz önünde bulundurularak bu otellerde en iyi, en konforlu ve en güvenilir hizmet sunulmaya çalışılmaktadır.

Kedi Oteli Anadolu Yakası

Kedi otellerinin bir kısmında mama verilmemektedir. Özellikle alıştığı bir mama varsa sizin getirmeniz talep edilmektedir. Kedi kumu için de bazı otellerde aynı durum söz konusu olmaktadır. Çünkü kimi kediler alıştıkları kumu istemektedirler.

Diğer Hizmetler

Hayvan dostu bu otellerde evcil hayvanlarımız, sevimli kedilerimizin sağlıklı, huzurlu yaşamaları için gerekli her türlü özen gösterilmektedir.  Kedi otellerinde temizliği sıklıkla yapılan bir çok tuvalet de mevcuttur. Sevimli kedinizin sağlığıyla ilgili acil bir durum olduğunda da sizin bilginiz dahilinde veteriner hizmeti de verilmektedir. İçinizin rahat etmesi için kimi otellerde kamera sistemi de mevcuttur. İstediğiniz an kedinizi kameradan izleyebilirsiniz. Kamera olmayan yerlerde de anında fotoğraf ve video hizmeti verilmektedir. Ayrıca kediniz kafese kapatılmaz, rahatça gezip dolaşabileceği, oynayabileceği, istediğinde uyuklayabileceği alanlar fazlasıyla vardır. Yine oynayabileceği oyuncakları, tırmalama aparatları da bu otellerde mevcuttur.

Kedi Oteli Anadolu Yakası

Kedi otellerinden günlük kreş hizmeti alabileceğiniz gibi daha uzun tatil ve iş seyahati gibi durumlarda da konaklama hizmeti alabilirsiniz. İşe giderken içiniz rahat etmeyebilir, yalnız kalmayı sevmeyen evcil hayvanınız olabilir. Bu durumlarda kreş seçeneğini tercih edebilirsiniz. Sizin götürüp getirmenize gerek olmayan, servis hizmeti veren oteller de mevcuttur. Bunun yanı sıra uzun seyahatlerinizde de gözünüz arkada kalmadan evcil hayvanlarınızı, hayvan dostu bu kurumlara emanet edebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri