İstanbulKeşfet

İstanbul Kedi ve Köpek Otelleri

İstanbul Pet Otelleri

İstanbul kedi ve köpek otelleri açısından gelişmiş bir şehir olarak karşınıza çıkıyor. Bu oteller arasından seçim yapabilir ve iyi bir konaklama hizmeti alabilirsiniz. Minik dostlarımızı, evimizde, bahçemizde beslediğimiz evcil hayvanlarımızı, kedi ve köpeklerimizi çok seviyoruz. Bazen kalabalık ailemizin yeni üyesi, bazen de yalnızlığımızı paylaşan ev arkadaşımız olan minik dostlarımızla vakit geçirmek bize oldukça keyif verir. Çocuklarımız için de iyi bir oyun arkadaşıdırlar. Çocuklarımız evdeki minik dostlarımızın varlığıyla doğa ve hayvan sevgisini öğrenirler.

Ayrıca evcil hayvanlarımızla vakit geçirerek bir canlının sorumluluğunu almayı, onun bakımını üslenmeyi öğrenebilirler. Bazen de evcil hayvanlarımızı emanet edecek oteller ararız. İstanbul’da bu otellerden sayısı hiç de az sayılmayacak kadar var. Bu otellerden bazıları;

  • Pet Village Otel Zekeriyaköy,
  • Club Rintintin Sarıyer,
  • Mutlu köpek oteli Beykoz

Bu otellere sevimli dostlarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

 İstediğiniz Gün Kadar Otele Bırakabilirsiniz

 Minik dostlarımız, evcil hayvanlarımız, kedi ve köpeklerimiz hayatımızdaki anlamını saymakla bitmez. Onlara sevgimizi veririz. Ancak şu da bir gerçektir ki minik dostlarımızı sadece sevmek hayattaki her şey gibi yetmez. Onlara emek de vermek zorundayız. Onlar bir nevi henüz konuşamayan bebekler gibidir. İhtiyaçlarını dile getiremez, canı yansa söyleyemez. Çoğu zaman tam zamanlı ilgilenme isterler.  Biz onların ihtiyaçlarını anlayıp cevap olmalıyız.

Ancak koşturmalı hayatımız, yoğun ve bazen de seyahat gerektiren iş tempomuz nedeniyle kedi ve köpeklerimizle yeterince ilgilenemeyebiliyoruz. Özellikle dışarıda tuvalet alışkanlığı gelişmiş, ya da tuvalet eğitimi olmayan köpeklerimizle tam zamanlı ilgilenmek gerekiyor. Hem çalışıp hem de bunu yapabilmek de çoğu zaman mümkün olmuyor.

İstanbul Kedi ve Köpek Otelleri

Kimi evcil hayvanımız evde yalnız kalmayı sevmiyor, strese girebiliyor. Öyle ki hastalanabiliyor ya da saldırganlık eğilimi gösterip evdeki eşyaları parçalıyor, sürekli havlayarak komşuları rahatsız edebiliyor. Böylece hayat hem bizim için hem de minik dostlarımız için eziyete dönüşebiliyor

Hele ki tatile gitme veya iş seyahatine çıkma gibi bir durumunuz varsa işiniz daha da zorlaşıyor. Çevrenizde kedi ve köpeklerinizi emanet edeceğiniz birini bulmak genellikle mümkün olmuyor. İstanbul’ da kedi ve köpeklerinizi misafir edecek bazı oteller; Maya Pet Otel Başakşehir, Zen Pet Otel Yeşilköy bu otellerden sadece bir kaç tanesidir.

Ama bir de işin yolculuk kısmı var. Ancak en rahat kendi aracınızla yolculuk edebilirsiniz. Aracınız yoksa işiniz çok zordur. Eğer ki İstanbul’da yaşıyorsanız sakın üzülmeyin. Çünkü artık size evcil hayvanlarınızla ilgili her konuda yardımcı olacak kedi ve köpek otelleri var.

Güvenilir Yerleri Tercih Edin

 İstanbul’da bulunan kedi ve köpek otellerinde minik dostlarınızı, evcil hayvanlarınızı, kedi ve köpeklerinizi çeşitli hizmetler vererek misafir ediyorlar. İster işe gidin, ister seyahate minik dostlarınızı güvenle teslim edeceğiniz bu kurumlarda profesyonel hizmet verilmektedir. Pet Palas Beşiktaş bu otellerden biridir.

İstanbul Kedi ve Köpek Otelleri

Konaklama, kreş hizmetlerinin yanı sıra servis hizmeti de verilen hizmetler arasındadır. Yine bu kurumlarda veterinerlik, pet kuaförlüğü, eğitim gibi konularda da isteyen evcil hayvan sahibine en iyi şekilde yardımcı olunmaya çalışılmaktadır.

Bu Yazıda Dikkatinizi Çekebilir: İstanbul’da Evcil Hayvan Kabul Eden Oteller Hangileri

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri