İstanbulKeşfet

İstanbul Petshop Otelleri

İstanbul Evcil Hayvan Otelleri

İstanbul petshop otelleri can dostlarınızı misafir edecek yerleri sunuyor. Evimizde beslediğimiz minik dostlarımız, kedi ve köpeklerimiz yani evcil hayvanlarımız ailemizin bir bireyi, hatta çocuğumuz gibidir. Evdeysek ve onlarla yeterli vakit geçirip, ihtiyaçlarını giderebiliyorsak pek sorun yoktur. Ancak çalışıyorsak, hele ki yoğun bir iş tempomuz varsa onlarla ilgilenmemiz, dolaştırmamız, dışarıdaki tuvalet ihtiyaçlarını gidermemiz pek mümkün olmaz.

Çoğu zaman bize yardımcı olacak kimseyi de bulamayız. Bulsak bile onları emanet etmekte zorlanırız. Fakat artık çok güvenilir petshop oteller bulunuyor. Bunlardan bazıları;

  • Tip Top Pet Hotel Sarıyer,
  • Etiler Pet House

gibi içiniz rahat emanet edebileceğiniz oteller mevcuttur.

Seyahatlerde Minik Dostlarımız

Minik dostlarımız, kedi ve köpeklerimiz, evcil hayvanlarımızla seyahat yapmak oldukça zordur. Hele ki bir de seyahat etmek zorunda kaldığımız durumlar söz konusuysa ne yapacağımızı şaşırırız. Seyahatimiz tatil ise belki evcil hayvan seven kimi otelleri seçebiliriz. Minik dostlarınızı yanınızda götürebilirsiniz. Bunu için de pet taksi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ancak en rahat kendi aracınızla seyahat edebiliriz. Bunu da belki sorunsuz halledersiniz. Ancak minik dostlarımızın çoğu mekân değiştirince strese girerler. Huysuzluk yapıp hem size hem de çevrenize rahatsızlık verebilirler.

İstanbul Petshop Otelleri

Dinlenmek için gittiğiniz tatilden bu nedenle yorgun argın, mutsuz dönebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra bir de sürekli  iş seyahatine çıkmanız ve belki de günlerce kalmanız gereken bir işiniz varsa  durum daha da vahim olabilir. Son yıllarda artık bu sorunları ortadan kaldıracak Petshop oteller açılmaya başladı.  Loft Pet House ve Maya Pet Otel bunlardan sadece bir kaçıdır.

Her Şeyin Bir Çözümü Var

Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız artık seyahat planlarken, çalışırken minik dostlarımız, kedi ve köpeklerimiz, evcil hayvanlarımız ne olacak kaygılanmanıza gerek yoktur. Çünkü bu sevimli dostlarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz İstanbul petshop otelleri mevcuttur. İster işe giderken, ister seyahate çıkarken hiçbir kaygıya kapılmadan evcil hayvanınızı teslim edebilirsiniz. Ataşehir Kedi Oteli ve Kadıköy kedi-köpek otelleri sizin için avantajlı olacaktır.

Yine başka bir şehre gidip uzun süre kalma planınız olabilir veya evcil hayvanınızı bir yere göndermek isteyebilirsiniz.  Ancak yolculuğun kedi ve köpeklerinizi rahatsız eden, sizi de zorlayan bir hal almasından korkabilirsiniz. İstanbul petshop otelleri minik dostlarınızın bir yerden başka bir yere transferi konusunda da size yardımcı olmaktadır.

İstanbul Petshop Otelleri

İstanbul petshop otellerinde minik dostunuzun konaklaması alanında değil, çok farklı hizmetler de verilmektedir. Bunlardan bir tanesi de eğitim hizmetidir. Bu hizmetle kedi ve köpeklerinizle yaşadığınız sorunların çözümünde sizlere yardımcı olmak, evcil hayvanınızı eğitmek hedeflenmektedir. Bu eğitimler ihtiyaca göre değişmektedir.

Tuvalet eğitiminden tutalım da, temel itaat eğitimine kadar birçok konuda eğitimler planlanmaktadır. Tümüyle evcil hayvanınıza özel planlanan eğitimlerle profesyonel bir hizmet verilmeye çalışılmaktadır.

Tüm bun hizmetlerin yanı sıra İstanbul petshop otellerinde minik dostlarınızın ihtiyacı olan kuaförlük hizmeti de mevcuttur. Sizin istekleriniz doğrultusunda kedi ve köpeklerinizin tüyleri kısaltılmakta, şekillendirilmektedir.

Bu Yazıda Dikkatinizi Çekebilir: Kedi ve Köpekler İçin En İyi Kuaför Mekânları

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri