Keşfet

Kobra Murat Öyle Bir Şey Yaptı Ki? Görenin Ağzı Açık Kaldı

Kobra Murat

Roman müziğinin ünlü ismi Kobra Murat lakaplı Murat Divandiler torununun doğum gününü altınlarla kutladı. Servetiyle sık sık gündeme gelen şarkıcı düğün salonunda görkemli bir doğum günü partisi düzenledi. Torununa altın bebek arabası yaptı kafasına altın taç boynuna kolyeler ve kollarına bilezikler takarak onu adeta altına boğdu. Bu özel anları da Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Kobra Murat olarak tanınan Murat Divandiler geçtiğimiz sene Caner Toygar’ın YouTube programına konuk olmuş ve merak edilen mal varlığını anlatmıştı. Kazancını gayrimenkul ve altına yatırdığını belirten Divandiler sürekli olarak altına yatırım yapması nedeniyle eşinin kendisine kızdığını ifade etmişti.

Kendisinin ve çocuklarının üzerinde büyük miktarda altın ve paralar olduğunu belirten şarkıcı 18 kilo altını olduğunu ve 18 ev 4 yazlık gibi birçok mülke sahip olduğunu açıklamıştı. Ancak bu zenginliğine rağmen Roman mahallesinden taşınmadığını ve atalarının doğduğu yerde yaşamaktan mutlu olduğunu vurgulamıştı.

Mal Varlığıyla Konuşulan Kobra Murat Torununu Mahrum Bırakmadı

Torununun doğum günü kutlamasında ise Kobra Murat sevgisini ve zenginliğini göstermek için muhteşem bir organizasyon hazırlamıştı. Altınlarla süslenen bebek arabası altın taç kolyeler ve bileziklerle donatılan torunu Ceylin Alanur Şifa Sultan büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Kobra Murat bu özel anları Instagram hesabında takipçileriyle paylaşarak mutluluğunu ve gururunu dile getirmişti.

Kobra Murat’ın zenginliği ve hayat tarzıyla ilgili konuşmalar toplumda farklı yorumlara neden olabilir. Bir yanda servetini gösteren bir lüks yaşam tarzı sergilerken diğer yanda kendi köklerine bağlı kalarak Roman mahallesinde yaşamayı tercih etmesi onun benzersiz bir kişiliğe sahip olduğunu gösteriyor.

Kimi insanlar tarafından ilgi ve hayranlıkla karşılanırken kimileri tarafından eleştirilere maruz kalabilir. Herkesin yaşam tarzı kendi tercihi ve kişisel hayatına saygı göstermek önemlidir.

Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: İbn-i Sina Dizisi İzlemeyen Çok Şey Kaçırıyor

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri