Keşfet

Seyahatler İçin Yardımcı Uygulamalar

Seyahatleri Kolaylaştırıcı Uygulamalar

Seyahate çıkarken hepimiz büyük bir panik yaparız. Güzel ve renkli bir tatilin hayaliyle geçirdiğimiz anlar bizleri unutkanlığa yöneltebilir. Seyahate çıkmadan önce ve seyahat sırasında bizlere yardımcı olacak birçok uygulama bulunuyor. Ancak bunlar arasında olmazsa olmaz dediğimiz seyahatler için yardımcı uygulamalar bulunuyor. Üstelik bu uygulamalar Apple Store ve Play Store’den ücretsiz olarak cep telefonlarına indirilebiliyor.

Maps ve Harita Uygulamaları

Seyahatler İçin Yardımcı Uygulamalar

Seyahat etmek her insanın doğasında vardır. Ancak gezgin ruhuna sahip olmak çok daha başkadır. İster kendi aracınız isterseniz diğer araçlarla yolculuk yapın Maps uygulaması sizlere yol gösterici bir işlev sağlıyor. Son dönemlerde bu uygulamanın restoran ve benzin istasyonlarına da yer veriyor olması sizlere daha özel bir destek sağlıyor. Gezginlerin ihtiyacı olacağı birçok işletmeye maps uygulaması yer veriyor. Rome2rio ve Eurail Rail Planner sizleri bu konuda oldukça rahatlatacak uygulamaları sunuyor. Güzel ve özel bir tatil için ulaşım probleminizi bu uygulamalar ile çözebilirsiniz.

Fotoğraf ve Video Programları

Tatil ve geziler bizleri cezbeden enstantenelerle doludur. Üstelik bu özel durumlar anlık olarak ortaya çıkar. Bu özel resim ve videoları tam zamanında yakalamak için kaliteli ve profesyonel bir uygulamaya ihtiyacınız olabilir. Cep telefonlarınıza indireceğiniz bu özel video ve resim programlarıyla sıra dışı resimler çekebilir, video görüntüleri alabilirsiniz. Kendinize özel resimler çekmek veya koleksiyon amacıyla resimler çekmek için Android ve Apple uygulamalarında güzel uygulamalar bulabilirsiniz. Bu uygulamalar arasında bulunan Enlight Pixaloop ve Inshot ile kolay kullanım sağlayabilirsiniz.

Çeviri Programları

Seyahatler İçin Yardımcı Uygulamalar arasında çeviri programları da önemlidir. Özellikle yurt dışı tatil programlarında dil konusunda sorun yaşamak muhtemeldir. Bu sebeple seyahatte yardımcı olacak uygulamalardan biri de çeviri programlarıdır. Konuşulanı çeviren veya yazıyı çeviren programları cep telefonlarınıza indirebilir, dil konusunda sıkıntı yaşamadan tatil yapabilirsiniz.

İnsanlarla iletişim konusunda sıkıntı yaşamak istemediğinizde bu programlar sizler için en iyi desteği sağlıyor. Çeviri programları ile tüm dilleri çevirebilir, anlamakta zorlandığınız üslupların hangi dil olduğunu da öğrenebilirsiniz. Seyahatinizi daha eğlenceli hale getirmek için iTranslate Voice ve Google translate uygulamalarını tercih edebilirsiniz.

Buna ek olarak daha fazla yer keşfetmek ve farklı tatil fikirleri edinmek için YouTube kanalımızdaki içeriklere de göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri