Keşfet

Eylül Tumbar Öyle Bir Şey Yaptı Ki! Herkes Şaşırdı

Eylül Tumbar, TRT1’in eğlenceli dizisi Kendi Düşen Ağlamaz”da başrolde yer alarak hızlı bir kariyer çıkışı yaşadı. Güzel oyuncunun yetenekleri ve güzelliği hakkında yapılan konuşmalar, onun adını dizi dünyasında ön plana çıkardı. Kendi Düşen Ağlamaz’dan önce Netflix’te yayınlanan Biz Kimden Kaçıyorduk Anne adlı polisiye dram projesinde Bambi karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Eylül Tumbar, ardından TRT1’in yaz sezonuna damga vuran diziye başrol olarak katıldı.

Eylül Tumbar Dizi İçerisinde Sergilediği Performans Herkesi Hayran Bıraktı

Güzel oyuncu, Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde Alize karakterini canlandırıyor. İnatçı bir genç kadını canlandıran Alize’nin sahte bir evlilik yapma hikayesi, izleyicileri meraklandırıyor. Fakat gerçek hayatta böyle bir şeyi Eylül Tumbar’ın yapabileceği sorusuna verdiği yanıt net oldu. Hürriyet gazetesindeki röportajında, içine sinmeyen hiçbir şeyi sadece inat uğruna yapamayacağını söyledi.

Güzel oyuncu, karakterlerin kendisine öz ritm ve enerji verdiğini belirtiyor ve Alize’yi canlandırırken zorlanmadığını ifade ediyor. Bambi karakterinden sonra Alize’in de oyunculuk yolculuğunda kendisine büyük katkısı olduğunu dile getiriyor. Özellikle, dizi setinde eğlenceli ve keyifli bir ortamın bulunduğundan bahsediyor.

Eylül Tumbar Enes Koçak İle Olan Partnerliği Beğeni Topluyor

Dizideki partneri Enes Koçak ile de uyumlu bir çalışma sergilediklerini belirten Tumbar, onunla çalışmaktan çok mutlu olduğunu vurguluyor. Enes Koçak’ın uyumlu ve yetenekli bir oyuncu olduğunu ifade ediyor.

Eylül Tumbar, başarılı oyunculuğu ve güzellikle dikkat çekiyor. Kendi Düşen Ağlamaz ve Biz Kimden Kaçıyorduk Anne gibi projelerdeki performansıyla izleyicilerin beğenisini kazandı. Alize karakteriyle dizi dünyasında kendine özgü bir yer edindi. Uyumlu partneri Enes Koçak’la olan işbirliği, dizinin başarısına katkı sağladı. Gelecek projeleri merakla bekleniyor.

Tumbar’ın kariyerindeki hızlı yükselişi ve performansı, dizi izleyicileri tarafından olumlu karşılanıyor. Kendi Düşen Ağlamaz dizisiyle geniş bir kitleye ulaşarak tanınan oyuncunun, gelecekteki projeleri ve yetenekleriyle de dikkat çekmeye devam etmesi bekleniyor.

Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Kızılcık Şerbeti Dizisi’nin Nilay Karakterinden Haber Var!

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri