Keşfet

Kızılcık Şerbeti Dizisi’nin Nilay Karakterinden Haber Var!

Kızılcık Şerbeti Dizisi

Geçtiğimiz sezonun dikkat çeken yapımlarından biri olan Kızılcık Şerbeti dizisi, Cuma akşamları Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşarak geniş bir hayran kitlesi oluşturdu. Dizinin toplumsal bir tema olan muhafazakar bir aile ile seküler bir ailenin çocuklarının evliliği üzerinden bir araya gelmesi, izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

Toplum içinde yaşanan bu kültürel durumu dizi formatında başarılı bir şekilde işlemesi, Kızılcık Şerbeti’nin başarısını perçinledi. Reytinglerde çift haneli başarılar elde eden dizi, bir dönem reyting sıralamasında zirveye yerleşerek adından söz ettirdi. Fakat bazı sahnelerinin tartışma yarattığı ve RTÜK tarafından cezalandırıldığı da belirtilmelidir.

Kızılcık Şerbeti’nin Nilayı Onedio Ekibine Konuk Oldu

Dizide dikkat çeken oyunculardan biri de Feyza Civelek oldu. Nilay karakterini canlandıran ve sosyal medyada da dikkatleri üzerine çeken Civelek, dizinin setinde her şeyin izleyicilerin düşündüğü gibi mükemmel ilerlemediğini paylaştı. Onedio’nun YouTube programına katılan oyuncu, diğer ünlü isimlerin “Diziyi çekerken biz çok eğlendik” şeklindeki söylemlerinin gerçekliğini değerlendirdi.

Sette çalışma saatlerinin haftanın altı günü devam ettiğini ve günde 15 saate varan çekim süreçlerinin yaşandığını belirten Civelek, bazen çok yorgun olduklarını, bazen de dedikodu yaptıklarını ifade etti. Nilay karakteri gibi dedikodu yapan ve fitneliklerde bulunan karakterlerin gerçek hayatta da var olduğunu söyleyen oyuncu, bu tip karakterlerin ailelerde sıkça rastlandığını düşünüyor ve bu konuda kendi deneyimlerini paylaşıyor.

Feyza Civelek Tüm Gerçekliğiyle Kendini İfade Etti

Kızılcık Şerbeti dizisindeki Nilay karakterini canlandırmayı bir şans olarak gören Feyza Civelek, sert rollerde yer almayı arzu eden her oyuncunun bu tür fırsatları değerlendirmesi gerektiğini düşünüyor. İzleyicilere ikinci sezonda Nilay karakterini daha yakından takip etmeleri çağrısında bulunan Civelek, oyunculuk kariyerine dolu dolu devam edeceğinin sinyallerini veriyor.

Kızılcık Şerbeti dizisi, toplumsal temaları işleyen başarılı bir yapım olarak izleyicilerin beğenisini kazandı. Oyuncuların performansları ve hikayenin ilgi çekici yapısı, diziye olan ilgiyi artırdı. Özellikle Feyza Civelek’in canlandırdığı Nilay karakteri, seyirciler tarafından merakla takip ediliyor ve gelecek sezonda da dikkat çekeceği kesin görünüyor.

Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Gülcemal Dizisinden Kötü Haber Geldi! Şaşırmamak Elde Değil

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri