Keşfet

Gökçe Bahadır Öyle Bir Yerde Tatil Yaptı Ki! Herkes Şaşırdı

Gökçe Bahadır Tatil

Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır ve müzisyen eşi Emir Ersoy Bodrum’da gözlerden uzak mütevazı bir kulübede tatil yaparak doğayla baş başa vakit geçiriyor. Lüks oteller veya tekneler yerine sessiz ve huzurlu bir ortamda kafalarını dinleyen çift doğal güzelliklerin tadını çıkarıyor.

Gökçe Bahadır ve Emir Ersoy 2020 yılında Sezen Aksu’nun proje albümünde birlikte çalışarak tanışmış ve aşk yaşamaya başlamıştı. Şubat 2021’de düzenlenen bir törenle dünya evine giren çift Alaçatı’da yakın aile ve arkadaşlarının katıldığı özel bir düğünle evlenmişti. Gökçe Bahadır’ın şahitliğini Ahmet Koraltürk Gülay Sütçü Tuğba Ebren ve Cansu Tosun yaparken Emir Ersoy’un şahitleri ise Kenan Doğulu Volkan Öktem Eylem Pelit ve Veli Çelik olmuştu.

Bu kez Bodrum’da doğayla baş başa tatil yapan ünlü çift Kızılağaç Mevkii’nde mütevazı bir kulübede görüntülendi. Doğal güzelliklerin ortasında kahvaltı yapan ve organik besinlerle beslenen çift kendilerine ait biberleri topluyor ve huzurlu bir tatilin keyfini çıkarıyor.

Birlikte Kahvaltı Edip Keyifli Vakit Geçirirken Görüntülendiler

Kaldıkları bölgede son ev oldukları gözlenen çift köylülerin de ilgisini çekmiş ve kendilerine sürekli olarak kapasını çalan köylüler tarafından sıcak karşılanmıştır.

Gökçe Bahadır ve Emir Ersoy’un tercih ettiği mütevazı tatil ünlü isimlerin lüks tatil tercihlerine alternatif olarak dikkat çekiyor. Doğayla iç içe olmak organik besinlerle beslenmek ve sakin bir ortamda kafalarını dinlemek çiftin stresli ve yoğun şehir hayatından uzaklaşarak dinlenmelerine olanak sağlıyor.

1

Ünlü çiftin Bodrum tatili basın tarafından da ilgiyle takip edilirken doğanın ve sade yaşamın güzelliklerini keşfetmeye devam ettikleri görülmüştür. Gökçe Bahadır ve Emir Ersoy’un bu mütevazı tatil tercihi halk arasında da olumlu karşılanarak ünlü isimlerin sade yaşamı tercih etmelerinin ilham verici olduğu düşünülmektedir.

Daha fazla tatil ve gezi fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Elektrik Faturası Gelenler Dikkat! 400 TL İade Yapılacak! 10 Ağustos Son Gün

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri