Festivaller

İzmir Dragon Festivali 2021 Ne Zaman?

İzmir Dragon Şenliği

İş dünyasının spor ve eğlence etkinliği olan İzmir Dragon Festivali, yüzlerce kurumu aynı platformda toplayarak onları hem eğlendiriyor hem de yarıştırıyor.

İzmir Dragon Festivali 2021

İş Dünyası Hazır Mısın?

11 yıl önce Su Sporu Yaygınlaştırma Projesi ile hareket eden HSB GROUP, Dragon Festivali’ni tasarlayarak hayata geçirilmesini ve devamlı olmasını sağlamıştır. Festival haberleri kapsamında yapılan açıklamada geçen 11 yıl boyunca ulusal, bölgesel ve uluslararası pek çok firma İzmir Dragon Festivali’ne katılarak en iyi olmak için yarıştığı bildirilmiştir.

Katılımcı sayısı her yıl daha da artan Dragon Festivali, Türkiye genelinde yapılmakta olan tek kurumsal etkinliktir. Etkinlik rehberi, festivalin ülke genelinde en geniş katılımın olduğu kurumsal spor organizasyonu olduğunu kaydetti. İzmir Dragon Festivali birbirinden farklı olan sektörleri buluşturan tek platformdur.

izmir dragon festivali

Su üstünde yapılmakta olan en kalabalık yarışları bünyesinde barındırmaktadır. Gezi magazin festivalin dünya ve Türkiye’de çok hızlı gelişmekte olan bir takım sporu olduğunu belirtti.

Aynı zamanda ilginizi çekebilir: Bozcaada Uluslararası Yerel Tatlar Festivali 2021 Ne Zaman?

İzmir Dragon Festivali, değişik sektörlerde yer alan kurumların kürek yarışmaları için katıldığı ülke genelinde ki en büyük spor, motivasyon, tanıtım ve eğlence etkinliğidir. Çin etnik kültürüne ait olan Dragon Festivalinde, değişik kurumlar festival alanında stantlar kurmaktadır.

Etkinliklere katılım sağlayan takımların elemanları için Dragon Festivali önemli bir motivasyon kaynağı olmaktadır. Dragon Festivali, dans yarışmalarından kostüm yarışmasına, güzellik yarışmalarından farklı etkinliklere kadar ulaşmaktadır.

izmir dragon festivali

Açılış seremonisi ile başlayacak olan festivalde, büyük bir sahnede spor etkinlikleri ve dj eşliğinde dans gösterileri olacaktır. İzmir Balçova İnciraltı sahilinde gerçekleşecek olan festivalde farklı fikirler aynı noktada buluşacaktır.

İzmir Dragon Festivali iş dünyasına eğlence vaat ediyor. Festival,  katılımcılara, sahne şovları ve daha pek çok etkinliklerin yer aldığı doyumsuz bir hafta sonu yaşatmayı hedefliyor.

Medyanın oldukça fazla ilgi gösterdiği festivalde kendi alanlarında lider olan kurumlar bir araya geliyor. Festivalde yaratıcı fikirler ile ön plana çıkabilirsiniz, markanız için de çok önemli bir tanıtım platformudur.

İzmir Dragon Festivali iş dünyasına kazanmanın sırrını öğretmektedir. Festivalde rekabet yalnızca su üstünde değil eğlence, tanıtım ve yaratıcılıkta da yaşanmaktadır.

izmir dragon festivali

Hedefe odaklanın, limitlerinizi harekete geçirin, rakibinizi meydana çağırın, doğaya karşı durun gibi sloganlarla iş dünyasını renklendiren festival, bir nebze de olsa şehirden uzaklaşmanızı sağlayarak doğa ile iç içe bir hafta sonu yaşatmaktadır.

Dragon Festivali başlama tarihi 19 Haziran-20 Haziran tarihleri arasında 8.00-19.00 saatleri içinde gerçekleşecektir.

dijital gocebe

Alışılmış hobilere ilgi duyan, teknoloji çağına ayak uydurmuş, yeni şeyler keşfetmeyi seven birisiyim. Yeni fırsatlar yakalamayı ve fırsatlar yaratmayı iyi bilirim. İçerik oluşturmayı ve bunları paylaşmak benim için mükemmel bir aktivitedir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri