Keşfet

Kıvanç Tatlıtuğ’un Rekorları Devam Ediyor! Yurtdışı Onu Konuşuyor

Kıvanç Tatlıtuğ

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, geride bıraktığımız kış sezonunda Show TV’de yayınlanan Aile dizisinde başarılı bir sezon geçirdi. Uzun bir aranın ardından televizyon ekranlarına dönen Tatlıtuğ, Aslan Soykan karakteriyle izleyicilerin gönlünde taht kurdu ve milyonlarca hayranını ekran başına çekti. Aile, dizisinin ilk sezonu tamamlandı ve reytinglerde büyük başarı elde etti. Kıvanç Tatlıtuğ’un hayranları, dizinin ikinci sezonunu sabırsızlıkla beklemeye başladı.

Ünlü oyuncunun hayranlarını bir kez daha mutlu eden haberler arasında, Netflix tarafından yayınlanan Yakamoz S 245 isimli mini dizi yer alıyor. Bu dizi sadece 7 bölümden oluşan kısa bir proje olarak tanıtıldı ve çok fazla reklam ve tanıtım yapılmadı. Fakat izleyiciler arasında kulaktan kulağa yayılarak yurt dışında büyük ilgi görmeye başladı.

Kıvanç Tatlıtuğ Yurt Dışında Çok Konuşuldu

Arjantin’de yayınlanan La Nacion gazetesinin haberine göre, son günlerde Netflix’te öne çıkan bir Türk dizisi olan Yakamoz 245 eleştirmenler ve izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. Netflix içinde yer alan diğer diziler arasında özel bir yere sahip olan bu proje, izleyicileri koltuklarına bağlamayı başarıyor.

Tolga Karaçelik’in yönetmenliğini üstlendiği ve tek sezonluk bir proje olan Yakamoz S 245 için Netflix’in 7 bölümlük değerli dizisi, sizi koltuğunuza bağlayacak” ifadeleri kullanılıyor. Dizinin izleyici kitlesi, zamanla artarak ve olumlu eleştirilerle birlikte büyüyerek kulaktan kulağa yayılmaya devam ediyor.

Kıvanç Tatlıtuğ Rekorlara İmza Atacak

Bu Türk dizisinin yurt dışında bu kadar önemli ve olumlu bir etki yaratması, Türk televizyon ve dizi sektörü için büyük bir gurur kaynağı. Ece Çeşmioğlu, Ecem Uzun, Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci gibi önemli oyuncuların yer aldığı bu projenin Arjantin’de bu kadar değer görüyor olması, Türk dizilerinin uluslararası alanda da başarılı işler çıkarabileceğini kanıtlıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde yer aldığı Yakamoz S 245 dizisinin başarıları, Türk televizyonunun yurt dışında daha geniş bir kitle tarafından tanınmasına ve sevilmesine katkı sağlayacak gibi görünüyor. Tatlıtuğ’un hayranları ve dizi severler, gelecek projelerini de sabırsızlıkla bekliyor ve onun başarılarına olan desteğini sürdürüyor.

Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Ruhun Duymaz Dizisi Başlıyor! Olay Sahneler Şok Etkisi Yapacak

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri