Keşfet

Ruhun Duymaz Dizisi Başlıyor! Olay Sahneler Şok Etkisi Yapacak

Ruhun Duymaz Dizisi

24 Temmuz Pazartesi günü FOX’ta yayın hayatına başlayacak olan Ruhun Duymaz dizisinin sosyal medya afişi büyük ilgi gördü. Yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği dizi, başarılı oyuncular Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız ile beraber, Tuğrul Tülek, Aslı Sümen, Şehsuvar Aktaş, Zuhal Gencer ve Ülkü Duru gibi önemli isimleri de kadrosunda barındırıyor.

Senaryosu Ayşe Üner Kutlu tarafından kaleme alınan ve yönetmen koltuğunda deneyimli isim Aytaç Çiçek’in oturduğuRuhun Duymaz, 24 Temmuz Pazartesi günü saat 20.00’de FOX ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Ruhun Duymaz Dizisi Şimdiden Konuşulmaya Başlandı

Dizinin hikayesi, Onur Karasu adında genç yaşında daire başkanlığına terfi etmiş başarılı bir istihbarat ajanının etrafında dönüyor. Onur, bir süredir Türkiye’nin en büyük kuyumculuk şirketinin sahibi Civan Koral ‘ın peşindedir. Civan, Mücevherat isimli şirketi kirli işler için paravan olarak kullanmaktadır ve bir suç örgütünün Türkiye temsilcisidir.

Onur, Civan’ın yasadışı işlerle ilgili belgeleri evindeki kasada sakladığını düşünerek plan yapar. Civan’ın yurt dışına yerleşeceğini öğrendiğinde, belgeleri alabilmek için onu evlenme teklifi yapmak suretiyle yakından takip eder. Planı, nişan günlerinde kasayı açmak ve kardeşini nişan sırasında tutuklatmaktır. Fakat hesaba katmadığı bir şey vardır: Civan’ın kardeşi Hilal ve Hilal’in yakın arkadaşı Ece.

Ruhun Duymaz Dizi Senaryosu Hızla Yazılırken Çekimlerde Ara Verilmeden Devam ediyor

Hilal ve Ece, Onur’un gerçek niyetlerini öğrenmeye çalışırken, beklenmedik olaylar diziyi büyüleyici bir şekilde karmaşıklaştırır. Onur ve Ece, gece ve gündüz kadar zıt iki kutup gibi görünseler de, birlikte çalışmak zorunda kalacak ve kendi planlarını alt üst edeceklerdir.

Dizinin fragmanları ve sosyal medya afişi büyük merak uyandırdı ve izleyiciler, başarılı oyuncuların performansları ve sürükleyici hikayesiyle Ruhun Duymaz’ın yayınlanacağı günü sabırsızlıkla bekliyor. Aytaç Çiçek’in yönetmenliğindeki dizi, Türk televizyon izleyicisine heyecan ve aksiyon dolu bir dizi deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Safir Dizisi Yeni Sezon İçin İlhan Şen Ve Özge Yağız’ı Çift Seçti

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri