KocaeliKonserler

Kocaeli Özgün Konseri Ücretsiz – Kocaeli Yaz Neşesi

Kocaeli Yaz Neşesi Özgün Konseri Ücretsiz

Kocaeli, Türkiye’nin Marmara bölgesinde yer alan hareketli bir şehirdir. Şehir güzel parkları, müzeleri ve kültürel etkinlikleriyle tanınır. Kentin en çok beklenen etkinliklerinden biri de en iyi yerel ve ulusal müzisyenlerden bazılarının yer aldığı ücretsiz bir konser olan Kocaeli Yaz Neşesi dir. Konser, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kocaeli Yaz Neşesi festivali kapsamında gerçekleştiriliyor.

Kocaeli Özgün Konseri, şehirde merakla beklenen bir etkinlik. Türkiye’nin en iyi müzisyenlerinden bazılarının yer aldığı bir dizi konser programı olan yaz neşesi bu yılda büyük ilgi görüyor. Bu yıl Semicenk ve Cengiz  Kurtoğlu gibi bazı ünlü isimden sonra şimdide Özgün sahne alacak. Bu kadar mı zor, Sadece Arkadaşız, Şimdi burada olsan ve öpücem gibi bir çok unutulmaz şarkıya imza atan Özgün, yine sevilen şarkıları ile izleyenlerine doyumsuz saatler yaşatacak.

Kocaeli Yaz Neşesi Konseri, şehrin zengin müzik kültürünün bir kutlamasıdır. Konserde rock, pop, folk ve klasik gibi çok çeşitli müzik türleri yer alıyor. Konserde sahne alan müzisyenler, ülkenin en ünlülerinden bazıları. Hem yerleşik müzisyenleri hem de gelecek vaat eden sanatçıları içerir. Konser, müzik severlerin yeni yetenekleri keşfetmesi ve en sevdikleri şarkılardan bazılarının keyfini çıkarması için harika bir fırsat. Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin Yaz Neşesi kapsamında düzenlediği konserin tüm detaylarına gelin birlikte bakalım..

Kocaeli Özgün Konseri Nerede?

Yaz Neşesi kapsamında düzenlenen Özgün konseri Derince Yenikent (Eski Kev Tesisleri) de düzenlenecektir. Daha önceki konserler de çok yoğun ilgi görmesi, şüphesiz ki bu konserinde büyük ilgi göreceğini göstermektedir.

Kocaeli Özgün Konseri Ne Zaman ?

Derince Yenikent ‘de konser verecek Özgün yine sevilen şarkılarını seslendirecek ve izleyicilerini büyüleyecek. Bu bağlamda konser 11 Temmuz Salı günü saat 21:00 ‘da başlayacaktır. Konser halka açık olarak ve ücretsizdir. Sizde Özgün ‘ün sevilen şarkıları ile unutulmaz bir gece geçirmek istiyorsanız, hemen planlanmanızı buna göre yeniden gözden geçirin. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Ihlamur Festivali – Davut Güloğlu Konseri Ücretsiz

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri