Keşfet

Masumlar Apartmanı Piknik Sahnesi Nerede Çekildi? Masumlar Apartmanı Piknik Yaptıkları Yer Neresi?

Masumlar Apartmanı Piknik Bölümü

TRT ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı, 2 Mayıs 2022 tarihinde yayınlanan 69. bölümü ile yine sevenlerini ekran başına kilitlemeyi başardı. Finaline son 3 bölüm kalan dizinin bu bölümünde tüm aile bir piknikte bir araya geliyor. Piknik yapılan alan en az dizideki gelişmeler kadar dikkat çekici oluyor. 69. bölümü izleyenlerin en merak ettiği konular arasında piknik alanının neresi olduğudur. Peki Masumlar Apartmanı piknik sahnesi nerede çekildi? Masumlar Apartmanı piknik yaptıkları yer neresi?

Tüm Aile Piknikte Bir Araya Geliyor

Masumlar Apartmanı Piknik Sahnesi Nerede

Başrollerini; Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Tansel Öngel gibi isimlerin paylaştığı Masumlar Apartmanı en çok izlenen diziler arasında gelmektedir. Dizi geçtiğimiz günlerde yayımlanan 69. bölümüyle unutulmaz bir dizi keyfi daha yaşattı. Hayatının aşkı Esat’la evlenen Gülben nihayetinde bebeğini kucağına alıyor. Safiye, psikoloğa gitmenin sonuçlarını alarak yavaş yavaş sorunlarından kurtuluyor. Hikmet ise torunlarını kucağına alarak duygusal bir konuşma yapıyor. Son olarak ise “Size vasiyetimdir; istediğiniz yere gidin ister evden uzağa ister yakına isterseniz de pikniğe. Çoluğu çocuğu alın gidin, güzel günleriniz olsun, anılarınızı biriktirin.” diyor. Hikmet tüm aileyi piknikte topluyor ve çocuklarına öğütlerde bulunuyor. Kızlarıyla sandala binerek günün tadını çıkarıyor. İzleyicilerin ise tam bu noktada akıllarına “Masumlar Apartmanı piknik sahnesi nerede çekildi?” sorusu geliyor.

Masumlar Apartmanı Piknik Sahnesi Nerede

Piknik sahnesi yeşillikler arasında ve koca bir gölün kenarında çekiliyor. Burası İstanbul Beykoz’da yer alan Cumhuriyet Köyü Barajı’dır. Cumhuriyet Köyü; İstanbul Kadıköy’den 40 km, Beşiktaş’tan 45 km uzaklıkta yer almaktadır. Günübirlik olarak çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz bir konumda yer almaktadır. İçerisinde piknik yapabileceğiniz, dinlenebileceğiniz mesire alanları bulunmaktadır. Mangalınızı, semaverinizi götürebilir ve mangal ateşi yakabilirsiniz. İçerisinde alışveriş yapabileceğiniz büfe bulunmaktadır ancak eti yanınızda götürmelisiniz. Alkolün yasak olduğu bir alan olup mütevazı bir yer arayanlar için oldukça güzel bir ortamı vardır.

Bu içerikte “Masumlar Apartmanı piknik sahnesi nerede çekildi?” sorusuna yanıt bulunmuştur. Buna benzer daha birçok farklı içerik için YouTube kanalımıza da göz atabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri