Plaj Önerileri

Tırmata Beach: İstanbul İçi Plaj Önerileri

İstanbul'un En Güzel Plajları

İstanbul Kilyos’ta bulunan Tırmata Beach, Türkiye’nin en gözde plajları yer almasıyla ve Karadeniz manzarasıyla turistlerin ilgisini çekiyor.

Tırmata Beach Hakkında

Tırmata Beach, Kilyos ilçesinde bulunan ve  2009 yılından bu yana hizmet veren bir işletmedir. İçinde 400 kişiyi ağırlama kapasitesi bulunan büyük bir restoranı, kafesi ve Kite Surf Okulu bulunan işletme; ziyaretçilerini oldukça memnun bırakmaktadır.

1200 metrekarelik teras alanı, 2500 kişilik şezlong kapasitesi olan Tırmata, yerli ve yabancı turistlerin beğeniyle ziyaret ettiği bir yer olmayı başarmıştır. Restoran ve kafe kısmında faydalanabileceğiniz gibi, geniş bir alana yayılmış sahilindeki hizmetlerden de faydalanmanız mümkün.

tırmata beach

Temizliğiyle dikkat çeken Tırmata Beach, birçok farklı su sporu yapabilme fırsatı sunmasıyla ve temizliği ile de ziyaretçilerini oldukça memnun bırakıyor. Haftaiçi plaj hizmetlerinden yararlanmak için kişi başı 70 lira, hafta sonu ise 90 lira gibi bir ücret vermeniz gerekiyor.

İstanbul ilçelerinde en çok bilinen ve tercihe edilen işletmelerden biri olan Tırmata, çok farklı etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. Hafta sonları daha canlı ve kalabalık olan işletmeyi sakinken ziyaret etmek isterseniz, haftanın diğer günlerinde tesiste zaman geçirebilirsiniz.

Tırmata Beach Aktiviteleri

İşletmede haftasonları birçok farklı DJ ve sanatçının performans sergilediği zamanlara denk gelebilirsiniz. Hafta sonları daha kalabalık ve canlı olan Tırmata Beach pek çok farklı oganizasyona da ev sahipliği yapmaktadır.

Düğünler, nişanlar ve daha birçok özel gününüzde kutlama yapmak için işletme işe iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışında restoran kısmı, özellikle deniz ürünleri, oldukça sevilmektedir. Ayrıca sahilde bulunan Kite Surf okulunda da çeşitli su sporlarını yapabilir, oldukça keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Ulaşım

Ulaşımı sağlamak için toplu taşımayı ya da kendi aracınızı kullanabilirsiniz. Eğer kendi aracınızı kullanıyorsanız ve ilk kez buraya geliyorsanız, Tırmata Beach internet sitesi üzerinden haritayı kullanabilirsiniz.

Yine internet sitesi üzerinden, toplu taşıma ile Kilyos’a gelmeniz halinde hangi alandan servise binmeniz gerektiğinizi görebilirsiniz. İşletmeye Hacıosman metro durağı üzerinden belirli aralıklarla servisler kalkmaktadır. Servislerin ücretli olduğunu belirtelim.

tırmata beach

Toplu taşıma ile Kilyos ilçesine ulaşmak içinse İETT otobüslerini kullanabilir, sefer sıklığını ve ulaşım için hangi otobüslere binmeniz gerektiğini öğrenmek için İETT internet sitesine başvurabilirsiniz.

Tırmata Konaklama Seçenekleri

Tırmata Beach birçok farklı aktivite ve tesis seçeneğine sahip olsa da; konaklama imkanı bulunmuyor. Buradaki sahilden, restorandan, Kite Surfing okulundan ve organizasyonların gerçekleştirildiği alanlardan faydalanabilirsiniz. Ancak buraya yakın konaklama seçenekleri için çeşitli internet sitelerine göz atabilirsiniz.

Bütçenize uygun çeşitli konaklama seçenekleri arasından kendiniz için en uygun bulduğunuz konaklama alanını tercih edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Şile Kızılcaköy Sahili: İstanbul İçi Plaj Önerileri

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri