KonserlerYozgat

Tuğçe Kandemir Yozgat Sarıkaya Konseri Ücretsiz – Tuğçe Kandemir Yozgat’a Geliyor

Tuğçe Kandemir Sarıkaya Konseri

Tuğçe Kandemir, 2014 yılında “O Ses Türkiye” adlı şarkı yarışmasında yer aldıktan sonra popülaritesini kazanmış bir Türk şarkıcıdır. 2 Mart 1994’te İstanbul, Türkiye’de doğdu. Kandemir’in müzik tarzı pop ve rock karışımı ve kariyeri boyunca birçok single ve albüm yayınladı. “Gülü Soldurmam”, “Eski Sevgili” ve “Yanımda Kal” en sevilen şarkılarından bazılarıdır. Kandemir ayrıca 2018 yılında Türk dizisi Bir Umut Yeter’de rol alan bir televizyon sunucusu ve oyuncu olarak çalıştı. Sarıkaya Belediyesinin Yaz Konserleri kapsamında düzenlediği etkinlikte sahne alacak ünlü sanatçı, Sarıkaya halkına eşsiz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Yaz konserleri kapsamında ilk konser olarak start alacak etkinliği Sarıkaya halkı dört gözle bekliyor. İşte Sarıkaya Belediyesinin düzenlediği konserle ilgili tüm detaylar..

Tuğçe Kandemir Sarıkaya Konseri Nerede?

Yaz konserleri kapsamında Sarıkaya Belediyesinin düzenlediği konser, Sarıkaya ilçe meydanında halka açık olarak düzenlenmektedir. Sarıkayalıların büyük heyecanla beklediği konserde sahne alacak ünlü sanatçı, gecede meşhur şarkıları ile unutulmaz bir gece yaşatacak.

Tuğçe Kandemir Sarıkaya Konseri Ne Zaman?

Sarıkaya Belediyesinin düzenlediği konser 5 Ağustos Cumartesi günü saat 20:30 ‘da başlayacak olup, halka açık ve ücretsizdir. Sizde bu müzik ziyafetini kaçırmak istemiyorsanız şimdiden takviminizi gözden geçirin ve bu etkinliğe zaman ayırın. Ayrıca Yaz Konserleri kapsamında bir diğer konser de Cem Adrian Sarıkaya Konseri! Bu konserle ilgili detayları da Gezilinki Farkı ile öğrenebilirsiniz.

Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Kızılcık Şerbeti Senaryosunu Ayarladı! Çok konuşulacak O Karakter Seçildi

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri