İstanbulKeşfet

Beykoz Balık Ekmek – Boğazın En Ucuz Balıkçısı

Balık Ekmek Nerede Yenir?

Beykoz gezilecek ve görülecek yer açısından oldukça zengindir. Özellikle yeni damak tadı arayanlar için kaliteli bir yer seçimi olacaktır. Beykoz’da birçok restoran var. Ancak bunlar arasında kendi hali ile ön planda olan bir balıkçı bulunuyor. Sunduğu özle menüsü ile kapısında sıradan geçilmiyor. Daha önce balık yediniz. Ancak burada yiyeceğiniz balığın tadını asla unutamayacaksınız. Küçük bir mekan olsa da, Beykoz balıkçısı size öyle bir lezzet sunuyor ki. Bu lezzet karşısında şaşıracaksınız. Beykoz balık ekmek arayanlar mutlaka bu yere uğramalı.

Masalarda Gazete Kağıtları Var

beykoz-balik-ekmek-kaldi

Öyle şatafatı unutun. Masada gazete kağıtları var. Öyle çatal bıçak da yok. Her şeyi elle yiyorsunuz. Masanıza gelen lezzetli balıkları elle yemenin keyfine varıyorsunuz. Hafta içi yoğun olmasa da hafta sonları kapısında sıra beklemeniz gerekiyor. Lezzet değeri yüksek olan bu balıkları mutlaka sizde tadın. Tüm çalışanları sizle ilgileniyor ve güler yüzlü. Eski tatları arayanlar için bu mekan ideal bir seçim olacaktır.

Masada gazete kağıtları ve elinizle yemek. Boğaza karşı bir manzara ve sevdikleriniz. Sizde bu ortamı mutlaka tadın. Balık yemenin nasıl olduğunu burada görecek ve önceki yediklerinizi tamamen hafızanızdan sileceksiniz. Menüsü geniş bir seçenekle sunuluyor. Tüm lezzetleri deneyebilirsiniz. Fiyatları da oldukça uygun. Bundan dolayı tüm lezzetleri tatmayı ihmal etmeyin.

Adres:

Gümüşsuyu; Kelle İbrahim Cd Beykoz İstanbul

Tel: 0537 244 57 53

Bu yazımızda Beykoz Balık Ekmek Boğazın En Ucuz Balıkçısı ele aldık. Daha fazla gezi önerisi için GeziLinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri