İstanbulKeşfetYurtiçi Gezilerimiz

Beykoz Millet Kıraathanesi: 7/24 Ücretsiz Wi-Fi, Çay ve Yemek

Beykoz Millet Kıraathanesi Nerede?

Beykoz Millet Kıraathanesi, modern ve nezih ortamıyla herkesin keyifli vakit geçirebileceği alanlardan biridir. Tüm ülkeye örnek olarak gösterilen millet kıraathanelerinin başında gelmektedir. Beykoz Millet Sofrası ile birlikte ilçede oldukça dikkat çekmektedir. Peki millet kıraathanesi tam olarak nerede yer almaktadır? Hizmetleri nelerdir ve bu hizmetlerden kimler yararlanabilir? İşte ilçedeki ilk millet kıraathanesine dair tüm detaylar:

Beykoz Millet Kıraathanesi’nde Neler Var?

Toplam 4 bin 500 metrekarelik bir alan üzerinde yer alan Millet Kıraathanesi tam olarak bir kültür merkezi anlayışıyla tasarlanmıştır. Kıraathanenin zemin ve birinci katında kütüphane, sesli okuma odası, fuaye alanı, mescit ve idari bilimler bölümleri bulunmaktadır.

Kıraathanenin ikinci ve üçüncü katında ise 12 tane farklı atölye, etüt sınıfı, Beykoz Sanat ve Eğitim Merkezi (BEYSEM) yer almaktadır. Her yaştan ilçe sakinin 7 gün 24 saat boyunca vakit geçirebileceği bir alandır. Burada projelerinizi yapabilir, kitap okuyabilir, ders çalışabilir ya da ödevlerinizi yapabilirsiniz. Oldukça huzurlu ve dingin bir ortamı vardır. Beykoz Millet Kıraathanesi içerisinde tüm misafirlere ücretsiz olarak çay, kahve, kek, internet gibi olanaklar sağlanmaktadır. Alanın açılmasıyla birlikte her yaştan birey, genç ve çocuklar eğitim kurslarına katılarak sanatsal faaliyetler üzerine çalışmalar yapabilmektedir.

Beykoz Millet Kıraathanesi

Beykoz Millet Kıraathanesi içerisinde en ilgi çeken yerlerden bir tanesi de e-spor merkezi ve YouTube stüdyosudur. Beykoz’un e-spor takımı antrenmanlarını burada gerçekleştirecek ve gençlere de ilham kaynağı olacaktır. Aynı zamanda YouTube stüdyosunda internet yayıncılığı yapmak isteyen gençler burada eğitim ve süreçler hakkında bilgilendirilecek ve böylelikle geleceğin YouTuberları profesyonel bir destekle birlikte yetişecektir.

Millet kıraathanesinden yararlanmak isteyen her 12 yaş üzerindeki bireyler ve ilçe sakinleri merkeze giderek üyelik almalıdır. Üyelik almak hem oldukça basit hem de oldukça kısa sürecektir. Yoğun günlerde rezervasyon almanız gerekebilir.

Beykoz Millet Kıraathanesi Nerede?

Beykoz Millet Kıraathanesi

Millet kıraathanesi; Gümüşsuyu Mahallesi, Kelle İbrahim Caddesi numara 43’te yer almaktadır. 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için 444 6 661 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bu içeriğimizde Beykoz Millet Kıraathanesi hakkında bilgilendirmelerde bulunulmuştur. Siz de Beykoz yakınlarında yapacak farklı şeyler arıyorsanız millet kıraathanesine bir göz atabilirsiniz. Daha fazla içerik için YouTube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri