EdirneKonserler

Edirne Kırkpınar Konserleri 2023 Ücretsiz

Kırkpınar Konserleri 2023

Edirne Kırkpınar Konserleri, Türkiye’nin en önemli kültürel etkinliklerinden biri Kırkpınar yağlı güreşleri kapsamında düzenlenecek konserde bir çok ünlü isim sahne alacak. Edirne’de düzenlenecek olan konserler, geleneksel Türk müziği ve danslarına ev sahipliği yapacak.
Kırkpınar Konserleri, her yıl Temmuz ayında Edirne’de düzenlenir ve Türk müziğine ilgi duyan binlerce insanı bir araya getirir. 2023 yılında yapılacak konserler, tarihi Kırkpınar Meydanı’nda gerçekleştirilecek ve birçok sanatçıyı ağırlayacak. Konserler, Türk müziğinin farklı türlerini ve danslarını sergileyecek. Edirne Belediyesi tarafından düzenlenen organizasyon her yıl olduğu gibi bu yılda büyük ilgi çekiyor. Peki kimler ne zaman sahne alacak? İşte konser için detaylar..

Kırkpınar Konserleri Kimler Var – Konser Ne Zaman?

Retrobüs Konseri Ne Zaman?

retrobus
retrobus

2012 yılında kurulan ve Türk Rock müziğinin sevilen ve sıra dışı gurubu Retrobüs hit şarkıları ile 6 Temmuz Perşembe akşamı Kırkpınar yağlı güreşleri kapsamında konser verecek.

Yeni Türkü Konseri Ne Zaman?

yeni türkü
yeni türkü

1977 yılından bu yana Yeni Türkü adı ile bilinen ve Türk müziğine damga vurmuş grup, sevilen şarkıları ile 7 Temmuz Cuma akşamı Kırkpınar yağlı güreşleri kapsamında konser verecek.

Moğollar Konseri Ne Zaman?

moğollar
moğollar

Anadolu Rock müziğinin sevilen gurubu Moğollarda unutulmaz şarkıları ile 8 Temmuz Cumartesi akşamı Kırkpınar yağlı güreşleri kapsamında konser verecektir.

Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Balat Gezilecek Yerler – Balat Nerede? Nasıl Gidilir? Ne Yenir?

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri