İzmirKonserler

Hadise Menemen Konseri Ücretsiz – Menemen Kurtuluş Şenliği Konserleri

Hadise Menemen Kurtuluş Şenliği Konserleri

Hadise Açıkgöz yada sahne adıyla Hadise, 1985 Belçika doğumlu Türk Pop sanatçısıdır. Sivaslı bir ailenin kızı olarak Belçika’da doğup büyüyen Hadise, 2003 yılında İdool 2003 yarışmasını kazandıktan sonra bir albüm teklifi alarak ilk albümünü çıkarmıştır. İlk albümü “Sweat” olmasına rağmen Türkiye’de “Stir Me Up” şarkısı ile büyük bir çıkış yakalayarak, bir çok müzik listesinde haftalarca zirvede kalmayı başarmıştır. İngilizce ve Türkçe şarkıların karma olduğu bir albümde çıkaran Hadise “Deli Oğlan” şarkısı ile de Türkiye’de hit oldu. “Aşk Kaç Beden Giyer”, “Şampiyon” ve “Tavsiye” gibi albümlerle sevenlerinin büyük beğenisini alan Hadise, O Ses Türkiye’de de jüri üyeliği yapmaktadır. Aktif müzik hayatına Türkiye’de devam eden Hadise bir çok ünlü isimle de düeti vardır. Menemen Belediyesinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında düzenlediği Kurtuluş Şenliği Konserleri kapsamında bir çok ünlü isim sahne alacaktır. Hadise ‘de bu yıldız isimler içerisinde ön plana çıkmaktadır. Gelin Hadise konseri ile ilgili konser detaylarına bir göz atalım..

Hadise Menemen Konseri Nerede?

Menemen Belediyesinin organize ettiği ve Kurtuluş Şenliği Konserleri kapsamında sahne alacak olan Hadise, sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Sevilen şarkıları ile müzik ziyafeti verilecek geceyi kaçırmamanızı öneriyoruz. Hadise konseri Kent 2 Stadyumunda yapılacak olup, halka açık ve ücretsizdir.

Hadise Menemen Konseri Ne Zaman?

Kurtuluş Şenliği Konserleri kapsamında Menemen ‘de yıldız geçidi var! 19 ünlü isimin sahne alacağı etkinlikte Menemen sakinlere doyumsuz bir müzik ziyafeti verilecek. Etkinlik kapsamında 3 Eylül Pazar günü saat 20:00 ‘da sahne alacak Hadise, sevilen şarkıları ile Menemen halkı ile buluşacaktır. Gezilinki.com olarak sizler için bir çok ücretsiz gezi, tatil ve konseri araştırarak beğeninize sunuyoruz. Güncel konular hakkında bilgi almak için bildirimlerimizi açarak web sitemizi takip edebilirsiniz. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Özgün Tuzla Konseri Ücretsiz – İBB 30 Ağustos Konseri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri