İzmirKonserler

İzmir Aliağa Zara Konseri Ücretsiz – Aliağa Sanat Günleri

İzmir Aliağa Zara Konseri

Türk Halk Müziği sanatçısı Zara 1976 yılında doğdu. Aslen Adıyamanlı olan ve gerçek adı Neşe Zara Yılmaz olan sanatçı, çocukluk yıllarında başladığı müzik hayatına “Neşecik” ismini kullanarak sekiz albüm çıkartmıştır. 1991 yılında bir gazetenini açmış olduğu yarışmada Türki halk müziği dalında bayan solist olarak birinciliği elde etmiştir. Aynı yarışmaya 2 yıl sonra katılan sanatçı yine birinciliği elde etmiştir. 1996 yılında Trt ‘nin açmış olduğu “Yetmiş ses sanatçısı” sınavınıda kazanarak “Trt Türk Halk Müziği Akitli Ses Sanatçısı” ünvanını alarak göreve başlamıştır. 1998 yılında Zara sahne adını kullanarak ilk albümünü çıkaran ünlü sanatçı, bazı filmlerde de rol aldı. 2000 yılında ikinci albümünü çıkaran Türk Halk Müziği sanatçısı, 2001 yılında da “Deli Yürek” isimli dizide rol aldı. Kariyerinde bir çok başarı olan ve bir çok ödülü alan Zara, Sesiyle ve yorumu ile de herkesi büyülemeyi başardı. Zara; İzmir Aliağa Belediyesinin düzenlediği ve Socar Türkiye’nin katkılarıyla “Aliağa Sanat Günleri” kapsamında bir konser verecek. Türk Sanat Müziği severlere unutulmaz bir akşam yaşatacak olan sanatçının konseri dört gözle bekleniyor. Yine aynı akşam Uğur Işılağında sahne alacağı konserde unutulmaz eserleri ile dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Aliağa Zara Konseri ile ilgili detaylara gelin birlikte bir göz atalım..

Aliağa Konser Takvimi 2023

Aliağa Zara Konseri Nerede Düzenlenecek?

İzmir Aliağa Belediyesinin düzenlediği ve Socar Türkiye’nin katkıları ile gerçekleşecek konser Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekrasyonu alanında gerçekleşecek olup, halka açık ve ücretsizdir. Aliağa Sanat Günleri kapsamındaki konser için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Aliağa Zara Konseri Ne Zaman?

Socar Türkiye ‘nin katkıları ve Aliağa Belediyesinin “Aliağa Sanat Günleri” kapsamında düzenlenen Aliağa konser Takvimi 2023 yılı için Zara konseri, 26 Ağustos Cuma günü saat 21:30 ‘da gerçekleşecektir. Zara severlerin konser alanına konser saatinden çok önce gelerek yerlerini almalarını öneriyoruz. 2 Temmuz günü başlayan bu konser serisinde diğer konserlerle alakalı bilgi almak için web sitemizi incelemenizi öneriyoruz. Bir çok ünlünün konser verdiği bu etkinlik için detayları sizler için araştırıyoruz. Şimdiden keyifli akşamlar diliyoruz. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalmızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Hüsnü Şenlendirici Düzce Konseri – Dünya Düzce Günleri Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri