Hafta Sonu Etkinlik ve AktivitelerİstanbulKocaeli

Kovboy Park Kartepe- Kartepe Park Otel İle Vahşi Batı Ayağınıza Geliyor

Kartepe Kovboy Park

İstanbul’da şehrin karmaşasında sıkılanlar, farklı bir etkinlik ve eğlence arayanlar için gerçekten çok sıra dışı bir aktiviteyi sizlerle paylaşıyoruz. Kovboy Park Kartepe! Kartepe Park Otel ‘in bahçesinde vahşi batı teması ile kurulan bu sıra dışı mekan, çocuklar içinde oldukça eğlenceli aktivite sunuyor. Kovboy Park Kartepe ‘de dilerseniz vahşi batıda bir kovboy, dilerseniz vahşi batının amansız şeriflerinden, dilerseniz bir Kızılderili olabilirsiniz. Sıra dışı kostümleri giyerek kendinizi bir anda western filmlerinde gibi hissederek burada düzenlenen; atış poligonu, rodeo, halka atma, konserve kutusu vurma, at binme, ok atma gibi etkinliklerle gün boyu eğlenip güzel vakit geçireceğiniz bir eğlenceli bir kovboy kasabasıdır. Gün içerisinde belirli aralıklarla kovboy animasyonlu gösterilere katılabilirsiniz. Ayrıca tesis özel günleriniz için de sıra dışı bir hizmet vermektedir. Düğününüzü vahşi batıda bir kovboy olarak düzenleyebileceğiniz gibi doğum gününüzde bir Kızılderili reisi olabilirsiniz. Ayrıca Panayır alanlarında, çocuklarınızın fiziksel ve zihinsel gelişimine katkı sağlayacak, ok atma, at binme, kement atma, yumurta taşıma, çuval yarışı gibi aktiviteler düzenlenmekte olup ve yine çocuklara özel olarak tasarlanan çocuk kasabasındaki ahşap kulübelerde köy hayatındaki çeşitli meslek gruplarının çalışma alanlarını ve kırsal yaşamı tecrübe edeceği eğlenceli etkinliklere katılabilirler. Tüm bunların yanı sıra, harika fotoğraflar çekebilir ve bunları sosyal medya hesabınızda bu sıra dışı deneyimi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Kovboy Park Kartepe ziyaretçilerini bekliyor..

koyboy-park-kartepe

Kovboy Park Nerede? Nasıl Gidilir?

İstanbul’a 1,5 saat uzaklıkta Kocaeli Kartepe’de, Park Otel Kartepe de bulunuyor. Özel aracınızla ulaşabileceğiniz gibi toplu taşıma ile de buraya kolayca ulaşmanız mümkün. Gerçekten sıra dışı bir hafta sonu geçirmek istiyorsanız GeziLinki Kovboy Park Kartepe ‘yi şiddetle öneriyor. Adres: Körfez Mah Ömer Yalçın Cd No:25 Derbent/Kartepe/Kocaeli  detaylı bilgi için arayabilirsiniz: Tel: +90 262 353 43 72

Bu yazımızda da Kovboy Park Kartepe ‘yi ele aldık. Web sitemizde buna benzer bir çok etkinlik önerisi bulabilirsiniz. Ayrıca daha fazla gezi önerisi ve tatil rotası için GeziLinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz..

Ayrıca bu yazımıza Göz Atabilirsiniz: Zeytinburnu Buz Adası – Avrupa’nın en büyük buz pateni pisti 40 dakikası 25 TL

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri