Hafta Sonu Etkinlik ve Aktivitelerİstanbul

Zeytinburnu Buz Adası – Avrupa’nın en büyük buz pateni pisti 40 dakikası 25 TL

Buz pateni

İstanbul‘da yaşayanlar için kışın en büyük sorunlardan biride hafta sonunu değerlendirebilecek alanların yetersiz olmasıdır. Özellikle kış mevsimi geldiğinde ve insanların daha fazla kapalı mekanları tercih ettiği noktada, yapılacak aktivitelerde oldukça kısıtlı oluyor. Bu konuda GeziLinki.com olarak sizler için çok özel aktiviteleri araştırıp siz değerli ziyaretçilerimizin beğenisine sunuyoruz. İşte bu çok özel mekanlardan biride Buz Adası. İstanbul Zeytinburnu’nda yeni açılan buz pateni pisti Avrupa’nın en büyük buz pateni pisti olma özelliği ile dikkat çekiyor. Hafta sonu etkinliği arayan İstanbullular için oldukça keyifli vakit geçirilecek bir mekan. İki ayrı buz pisti olan Buz Adası, aynı anda ayrı ayrı hizmet vererek ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. 2400 kişilik tribünü ana pistte, gerek yurt içi gerekse yurt dışı müsabakaları yapmaya oldukça elverişli. Ana pistte müsabakalar olduğunda alt katta bulunan 2. pist kullanıcılarını hizmet vermeye devam ediyor. Zeytinburnu Buz Adasında çocuğunuz pistte buz pateni yaparken ebeveynlerinde tesis içinde bulunan gerek fuaye alanları, gerekse kafeteryalarda keyifli vakit geçirmeleri mümkün.

Buz Adası Ulaşım Nasıl?

Buz adasına ulaşım oldukça kolay; E-5 kara yoluna, metro, marmaray, tramvay, metrobüs ve otobüs duraklarına oldukça yakın konumda olan Buz adası özel araçları ile gelmek isteyenler içinde oldukça rahat bir konumdadır. Adres : Veli efendi, 34025 Zeytinburnu/İstanbul Telefon: 444 1 984

buz-adasi-pist

Buz Adası Giriş Ücreti ve Sunduğu İmkanlar:

Üstelik ziyaretçilerin burada; kask, dizlik ve patenlerini ücretsiz olarak temin edebilmesi mümkün. 7 yaş üzerinde tüm ziyaretçilerin bu imkanlardan faydalanması mümkün. Ayrıca 7 yaş üzeri isteyen herkes serbest seanslara katılabilirler. Kurslar ve özel eğitimlerden ise 5-7 yaş arası çocuklar faydalanabilmektedir. Hafta içi saat 18:00 ‘dan sonra Hafta sonu ise 10:00 ‘da seanslar başlıyor, her saatte 40 dakikalık seanslar eşliğinde Buz Adası 40 dakika boyunca sadece 25 TL ‘ye size eşsiz bir hafta sonu aktivitesi sunmaktadır.

Bu yazımızda Zeytinburnu Buz Adası ‘nı konu aldık, Daha fazla gezi önerisi için GeziLinki Youtube kanalını ziyaret ederek, çok farklı gezi rotası ve aktiviteden haberdar olabilirsiniz. Daha fazlası için bizi Youtube kanalımız ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz..

Bu yazımızda ilginizi çekebilir: 5. MilyonFest Mersin Erdemli Ne Zaman – MilyonFest 2022 ve İstanbul’da Hafta Sonu Etkinlikleri: İstanbul’da Buz Pateni Yapılacak Yerler

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri