FestivallerMersin

5. MilyonFest Mersin Erdemli Ne Zaman – MilyonFest 2022

Mersin MilyonFest 2022 Ne Zaman?

MilyonFest, 2010 yılında Türkiye’de; müzik, festival ve eğlence sektöründe hizmet veren bir oluşumdur. 2014 senesinde Zeytinli Rock Festivali’ni düzenleyerek Türkiye’nin en uzun soluklu festival etkinliğine hayat vermiştir. Peki 5.MilyonFest Mersin Erdemli Ne Zaman? MilyonFest 2022 tarihi ne zaman?

MilyonFest Nedir?

MilyonFest, Türkiye’nin dört bir köşesinde her yıl yüzlerce sanatçıyı, yüzbinlerce müzikseverle bir araya getiren bir oluşumdur. Özellikle Türk rock müziğinin efsane festivali olarak bilinen Zeytinli Rock Festivali’ne ek olarak Kuşadası Gençlik Festivali, Çukurova Rock Festivali, MilyonFest Mersin – Erdemli, MilyonFest Fethiye gibi festivalleri düzenlemiştir. MilyonFest Mersin Erdemli Festivali 2021 senesinde Milyon Yapım tarafından Umut Kuzey öncülüğünde dördüncüsü gerçekleşmiştir.

MilyonFest Mersin Erdemli Ne Zaman?

Mersin MilyonFest 2022 Ne Zaman?

MilyonFest’in Mersin Erdemli’deki organizasyonunun hangi tarihlerde gerçekleşeceği merak konusu olmuştur. 2022 MilyonFest Mersin Erdemli etkinlikleri; 11 Ağustos, 12 Ağustos, 13 Ağustos ve 14 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Mersin Erdemli Sahili’nde gerçekleşecek olan etkinlikte;

  • 11 Ağustos Perşembe; Pinhani, Cem Adrian, Madrigal, Sedef Sebüktekin ve Bigbang,
  • 12 Ağustos Cuma; Athena, Selda Bağcan, Sena Şener, Evdeki Saat, Deynekçiler,
  • 13 Ağustos Cumartesi; Kenan Doğulu, Adamlar, Perdenin Ardındakiler, Dedublüman, Hipersona,
  • 14 Ağustos Pazar; Sertab Erener, Dolu Kadehi Ters Tut, Eypio, Mavi Gri, Filozof Kedi gibi sanatçılar sahne alacaktır.

MilyonFest Biletleri

MilyonFest biletleri çeşitlilik göstermektedir. Etkinlik boyunca her güne ayrı bilet alınabilir. Günübirlik bilet ücretleri 70 TL’dir. En fazla 9 adet satın alınabilmektedir. Ancak kombine bilet de satın alınabilmektedir. Kombine Bilet; 150 TL’dir. Kamp Kombine Bilet ise 160 TL’dir. Kombine ve Kamp + Kombine biletler festival boyunca tüm etkinliklerde geçerlidir. Konserleri izlemek için başka bir ücret ödemeye gerek yoktur. Kamp + Kombine ile ayrıca alanda kalma hakkı elde edilir.

5.MilyonFest Mersin Erdemli ne zaman sorusu bu içerik yardımıyla yanıtlanmaya çalışılmıştır. Buna benzer daha birçok festival ve etkinlikler hakkında bilgi sahibi olmak, gezi ve tatil içeriklerine ulaşmak için YouTube kanalımızı da ziyaret edebilirsiniz.

 

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri