Festivaller

MilyonFest Fethiye 2021 Ne Zaman Yapılacak?

MilyonFest Nerede?

Büyük ilgiyle karşılaşan ve 2021 yılında yapılacak şekilde ertelenen MilyonFest geri dönüyor! MilyonFest Fethiye, İnlice Plajı’nda yapılacak.

MilyonFest Fethiye Hakkında

MilyonFest, gençlerin yeni gözdesi haline gelmiş durumda. 2020 yılında ertelenen MilyonFest, söz verildiği gibi 2021’de devam ediyor! Birçok şehirde düzenlenen MilyonFest etkinlikleri özellikle gençlerin en sevdiği aktivitelerden biri haline gelmiş durumda. Popüler sanatçıların yer aldığı etkinlikte çadırla katılımın serbest olması da MilyonFest’i cazibe merkezi haline getiren şeylerden bir tanesi.

Bu yıl Muğla’da da düzenlenecek olan MilyonFest Fethiye, geçmiş senelerde çok fazla ilgi görmüştü. 2021 yılında başka şehirlerde yapılan MilyonFest etkinlikleri çok yoğun bir ilgiyle karşılaştı. İşte bu sebeple Fethiye’de de yapılması planlanan MilyonFest’in ilgi göreceği düşünülüyor. MilyonFest Fethiye içerisinde de uyulması gereken bazı kurallar var elbette ki. Öncelikle şunu söyleyelim, MilyonFest’e çadırla girmek tamamen serbest ancak katlanabilir sandalye, şemsiye gibi nesneler bazen güvenlik görevlileri tarafından içeri alınmayabiliyor.

milyonfest fethiye

Festival alanında ateş yakmak kesinlikle yasak. Bunun dışında çadır alanı dışarısında bir yere kamp kurmanız da yasaklanan şeyler arasında. Profesyonel görüntü veya ses kaydedici aletleri de festival alanına sokamıyorsunuz. Araba, karavan, motosiklet gibi araçlar kamp alanına giremiyor ve çadırınızı kuracağınız yerleri kamp görevlileri belirledikten sonra sizlere söylüyor. Yerlerde önceden bir rezervasyon yapılamıyor ve yerinizden ayrılamıyorsunuz.

Alanda alkollü veya alkolsüz içeceklerin satışı yapılıyor ancak 18 yaşından küçükseniz tütün ve tütün ürünleri ya da alkollü içecekler satın alamazsınız. Bunun yanında MilyonFest festival alanında yemek standları olacak. Böylece birçok ihtiyacınızı içeriden karşılayabileceksiniz.

MilyonFest Fethiye, düzenli bir festival deneyimi için hazırlanmış kurallarıyla sizleri bekliyor. Festival alanında yedi yirmi dört bekleyecek olan acil durum ekipleri sayesinde herhangi bir sağlık sorunu yaşandığında hemen müdahale edilebiliyor ve aynı zamanda WC kullanımı tamamen ücretsiz.

MilyonFest Fethiye 2021, Fethiye’nin İnlice Plajı’nda gerçekleşecek.

MilyonFest Ne Zaman Yapılacak?

Fethiye’de gerçekleşecek MilyonFest biletleri için MilyonFest sitesini ziyaret edebilirsiniz. Biletler günlük bilet, kombine bilet ve kamp+kombine bilet olarak üç farklı şekilde satılacaktır. Biletler bitmeden almanızı tavsiye ederiz!

MilyonFest’in 4 gün sürmesi bekleniyor. Genellikle her seferinde olduğu gibi kapı açılışının yine saat 14.00’da olacağı tahmin ediliyor. Eylül ayında yapılacak olan festivalin 2 Eylül 2021-5 Eylül 2021 tarihleri arasında yapılacağı açıklanan bilgiler arasında.

milyonfest fethiye

Siz de sınırsız bir eğlence istiyorsanız RedBull’la beraber düzenlenen MilyonFest Fethiye etkinliğini kaçırmayın!

Daha fazla festival haberi almak için GeziLinki’ni takip etmeye devam edin! Ayrıca ilginizi çekebilir: Aspendos Opera ve Bale Festivali 2021

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri