İstanbul

Ücretsiz Gezebileceğiniz Maltepe Orman Park Alanı! Çocuklar Buna Bayılacak

Ücretsiz Gezebileceğiniz Parklar

Maltepe Orman Park alanı İstanbul’da bulunan ve gelişi tamamen ücretsiz olan çocukların eğlenebileceği oldukça hoş bir alandır. Orman Park alanının içerisinde Survivor parkurları, alakart restoran, yetişkin ve çocuklar için atölyeler, kepçe park, doğa yürüyüşleri ve eğitimler bulunuyor. Özellikle çocukların enerjilerini çok iyi şekilde atabilecekleri pek çok alana bulunan Ormanpark alanı oldukça eğlenceli anılara imza atıyor. Yetişkinler hem de çocuklar için pek çok alanın bulunması ile birlikte her zaman hoş ve güzel vakit geçirilebilecek bir alandır.

Kepçe Park Alanı

Kepçe park, bu alanda en çok dikkat çeken ve içerisinde 4 adet kepçenin bulunduğu bir alandır. Burada bulunan 4 adet iş makinesi ile birlikte kızlar ve erkekler ve çocuklar en güzel şekilde vakit geçirerek aynı zamanda bedensel ve zihinsel gelişimlerini de ilerletiyor. Kişisel gelişim ve çocuk gelişimi açısından oldukça Avantajlı olan bu iş makineleri çocukların çalışmayı sevecekleri tarzda bir oyun alanıdır. Kepçe kullanım süresi 5 dakika için 30 TL’dir.

Survivor Parkur Alanı

Burada bulunan Survivor parkur alanı tamamen ücretsiz şekilde kullanılabilir. 2 tane Survivor parkuru bulunduğu için çocuklar bu alanlarda dilediği gibi eğlenerek aynı zamanda kendilerini daha da geliştirebilir. Çocukların hareket alanını genişleten ve enerjileri konusunda onlara yardımcı olan bu alanda çocuklar aynı zamanda bedensel gelişimi konusunu da çok faydalı şekilde burada oynayabilir. Çocuklarla birlikte verimli vakit geçirmek hem eğlenmek hem öğrenmek amacıyla çocuklarınıza her zaman bu orman Park alanına götürebilirsiniz. Orman park alanında restoran bulunduğu için hem yemek yemek hem de kahvaltı yapmak için de uygun olanlar bulunuyor. Ebeveynler açısından da her zaman yararlanabilecek oldukça verimli bir alandır.

Orman Park da Eğitim Alanları

Çocukların seramik çömlek kukla drama ve çeşitli atölyelerle doğada vakit geçirilmesi alanında bu konuda geniş kapsamlı bir alan sunuluyor. Hem ebeveynler hem de çocuklar açısından kişisel gelişim için çeşitli eğitimler bulunduğu için Orman Park oldukça verimli bir alandır.

Orman park alanında aracın tamamen ücretsiz şekilde park edilebileceği bir otopark alanı bulunuyor. Park Maltepe İstanbul’da bulunuyor. Bu alana giden kişilerin çocukları ile güzel bir vakit geçirmek için her zaman tercih edebilecekleri bir alandır.

Bu yazımızda Ücretsiz Gezebileceğiniz Maltepe Orman Park Alanı! Çocuklar Buna Bayılacak konusunu ele aldık. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu