Karavan Tatilleri

Erikli Camping Karavan Tatili ile Edirne’de Huzurlu Bir Tatil

Erikli Karavan Kampı

Karavan için uygun yerlerden biri olan Erikli Camping, Edirne’nin Keşan ilçesindeki en popüler karavan alanlarından biri. Tatiliniz başlasın.

Erikli Camping Hakkında

Erikli Camping, Edirne ili Keşan ilçesi Erikli Sahili Çamlık mevkiinde bulunur. Erikli Camping, kamp ve karavan alanıdır. Kamp alanına yer hizmeti vermektedir. Erikli kamp alanı denize 100 metre, çarşı merkezine 20 metre mesafededir. Burada konaklayan karavanların tamamı ailelere aittir.

Kamp alanı içinde kendi çadırlarınız ile konaklayabilirsiniz. Kamp alanında sizlerin kuracağı çadırların ve karavanların önünde beton alanlar vardır. Bu alanların üstünde sandalyeler ve masa bulunmaktadır. 

erikli camping

Karavan konaklama alanında bulunan tuvalet ve duştan para alınmamaktadır. Duşlar gün içinde sınırsız bir şekilde kullanılmaktadır. Erikli sahilinde bulunan bütün kamplar aynı bölgede olduklarından birbirlerine yakındır.

Erikli Camping Karavan Tatili Yapmak

Erikli kamp alanı karavan konaklama alanının dört tarafı tel örgülerle çevrilidir. Giriş çıkışlar denetim altındadır. Gece kapılar kapalıdır. Bu ise kamp alanının güvenli olduğunu göstermektedir. Kamp alanında yemek yapabileceğiniz ortak bir mutfak bulunmaktadır.

Erikli Camping fiyatları günlük 100 TL’dir. Fiyat 4 kişilik bir aile için geçerlidir. Daha büyük bir aile ve ilave kişiler için günlük 25 TL ücret alınıyor.

Erikli Camping karavan konaklama alanının sahip olduğu imkanlar: Ateş alanı, bahçe, buzdolabı, duş, günlük temizlik, evcil hayvan, karavan alanı, kafeterya, market, mutfak, plaj, restoran, şarj istasyonu, sıcak su, tuvalet, ücretsiz otopark ve yürüyüş alanıdır.

erikli camping

Denize yürüme mesafesindedir. Erikli Camping aileler ve çocuklar için uygundur. Erikli Camping’de uyulması gereken işletme kuralları vardır. Bunlar şöyledir:

Müşteriler kampa giriş saatleri ne olursa olsun konakladıkları süre bitiminde öğlen 12: 00 çıkış saatleridir. Müşteriler çıkış kurallarına uymaz ise kayıtları devam eden güne geçer. Dolayısı ile o gün için tekrar ücret öderler.

Kayıt dışı konaklayan müşterilerden ceza ücreti alma hakkına sahiptir. Rezervasyon tarihinden önce çıkan ya da tatilini uzatmak isteyen müşteriler durumu bir gün önceden danışmaya bildirmek zorundadır.

Kampa zarar verilmesi durumunda zayi olan şeyler için ücret alınacaktır. Müşteriler bu konuda titiz davranmalıdır. Kamp güvenli olmasına rağmen değerli eşyalar kamp kasalarında saklanmalıdır.

Karavancılar tatile geldiklerini, tüm müşterilerin tatillerini huzurlu bir şekilde geçirmek istediklerini düşünmeli ve etrafına karşı duyarlı olmalı, haklarına saygı göstermelidir. Kamp içindeki hamakların kişilere ait olduğu unutulmamalı, sahiplerinden izin alarak kullanılmalıdır.

Erikli Camping’de düzenli olarak temizlik ve ilaçlama yapılmaktadır. İşletme evcil hayvan kabul etmektedir. Gezilecek yerler: Danişmet Tabiat Parkı, İtalyan Koyu, Kale Koyu, Sait Faik Abasıyanık Koyu

Neden Erikli Camping’de Karavan Tatili?

Deniz kokusu ile çam kokusunun birleştiği muhteşem bir yerdir. Karavan konaklama müşterileri ailelerden oluşmaktadır. Toplu kullanım alanlarını oluşturan tuvalet, duş ve mutfakların saat başı temizlenmesi ve geceleri ilaçlama yapılması.

Düzenli olarak haşere ve keneye karşı ilaçlama yapılması. Erikli Camping karavan konaklamada güvenlik konusunda garanti vermektedir. Kampta kalanları müşteriden çok misafir olarak gören personelinin bulunmaktadır.

Erikli Camping’e Ulaşım

İstanbul’dan yola çıkanlar için 240 kilometre uzaklıkta bulunan Keşan ilçesine bağlı Erikli 2,50 saat uzaklıktadır. Güneşli gişelerden geçilir. Trakya otoyolu Kınalı çıkışına kadar kullanılır. Tekirdağ’a gelinir. Malkara Keşan üzerinden Gelibolu yönüne dönülür. Sağınızda Enez, sonra da Erikli sapağı vardır.

erikli camping

Bundan sonra 34 kilometre yolunuz kalır. İbrice tabelasını solunuzda bırakıp Erikli’ye ayrılıyorsunuz. Erikli girişinde akaryakıt istasyonu vardır. Yol boyunca 100 metre aralıklarla en az 30 ila 40 yerde karpuz tezgahı ve önlerinde birkaç araçlık park alanı vardır.

Ayrıca ilginizi çekebilir: Kartal Vadisi Karavan Tatili: Karavancılar İçin Tatil Fırsatı!

dijital gocebe

Alışılmış hobilere ilgi duyan, teknoloji çağına ayak uydurmuş, yeni şeyler keşfetmeyi seven birisiyim. Yeni fırsatlar yakalamayı ve fırsatlar yaratmayı iyi bilirim. İçerik oluşturmayı ve bunları paylaşmak benim için mükemmel bir aktivitedir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri