Seyahat Haberleri

Karavan Fuarı 2021 Büyük İlgi Gördü! Karavan Hayatına Adım

Karavan Fuarı Nerede?

Karavan hayatını tanıtmak ve bu hayatı benimsemek isteyenlere yardım etme amacıyla düzenlenen Karavan Fuarı 2021 sizleri bekliyor!

Karavan Fuarı 2021

CNR Holding kuruluşlarından olan Pozitif Fuarcılık tarafından T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile T.C.Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteği ile düzenlenen Karavan Fuarı, bu yıl 24 bin kişiye ev sahipliği yaptı.

İlginizi çekebilir: Karavan Hayatı: Yolları Eviniz Yapmanın Özgürlüğü

100’ün üstünde firma ve 200’ü aşan markanın yaşam üniteleri, kamp tekstil ürünleri, kamp alanları, set ekipmanlarının sergilendiği Karavan Fuarı 2021, çekme karavan, güneş enerjisi panelleri, ısıtma- soğutma gereçleri, uydu sistemleri ve benzeri ekipmanları da tanıttı.

karavan fuarı 2021

Doğa sevenlerin ve karavan kullanıcılarının beklediği karavan fuarı, katılımcı ve ziyaretçilerin büyük ilgisi ile kaşılaştı. Yabancı ve yerli sektörlerin katıldığı fuar, değişik etkinliklere sahne oldu. Fuarda Yeni Başlayanlar İçin Kamp ve Karavan, Çadır Kurma Yarışması, Çevre Kirliliği Oturumu gibi etkinlikler yapıldı.

Fuara katılan karavan firmaları; motokaravanlarını, çekme karavanlarını, özel amaçlı araçlarını, alkovenli karavanlarını, mobil hizmet karavanlarını, ticari karavanlarını sergiledi. Her bütçeye hitap eden karavanların bulunduğu fuarda ziyaretçilere 45 bin ila bir milyon lira arası fiyat yelpazesi sunuldu.

Karavan Fuarı Büyük İlgi Gördü!

Kendi tasarımı olan karavanları sergileyen kadın girişimcilerinin de katıldığı Karavan Fuarı,  büyük katılım ile gerçekleşti. İstek doğrultusunda satılan ya da kiralanan karavanların yer aldığı fuarda bir milyon değerindeki karavan büyük ilgi gördü.

karavan fuarı 2021

Büyük bir ilgi gören Karavan Fuarı 2021 için yapılan açılışta konuşan Tüyap Fuarcılık Genel Müdürü İlhan Ersözlü, karavan sektörüne önemli bir giriş yaptıklarını vurgulayarak, fuara katılımın yüksek olmasıyla katılımcı firmaların yüzünün güldüğünü ifade etti. Ersözlü, Türkiye’de bu yıl itibari ile 2 bin karavanın üretileceğini tahmin ettiklerini de sözlerine ekledi.

Fuar kapsamında güvenliği, sağlığı ve tedbiri ön planda tuttuklarının altını çizen Ersözlü, amaçlarının hem katılan firmalara destek olmak hem de sağlıklarını korumak olduğunu da belirtti.

Karavan severlerin her türlü ihtiyacını karşılayan fuarda, güneş panelinden karavan iç dekorasyon ürünlerine kadar her türlü ekipman beğeniye sunuldu. Dünyanın ve Türkiye’nin önemli ekipman ve karavan üreticilerinin yer aldığı Karavan Fuarı 2021; Crawler, Hunter, Zirve, Gergin Garage gibi firmalara ev sahipliği yaptı.

karavan fuarı 2021

Pandemi döneminde pek çok insanın yaşam alanı olan karavanların en güzel modelleri, Karavan Fuarı 2021 kapsamında sergilendi. Karavan fuarında ilk dört gün 100 civarı karavan satışının olduğunu açıklayan yetkililer, 200 üstünde karavan siparişi olduğunu da belirttiler. Hafta içi her gün saat 10:00 ile 18:00 saatleri arasında açık olan fuar ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri