FestivallerİzmirKonserler

Murat Dalkılıç Menemen Konseri Ücretsiz – 4. Bozalan İncir Festivali Konserleri

Murat Dalkılıç Menemen Konseri

Sahne adıyla Murat Dalkılıç yada gerçek adı ile Sırrı Murat Dalkılıç, 1983 İzmir doğumlu Türk Pop müziği sanatçısıdır. “Külah”, “La Fontaine” ve “Dönmem” gibi şarkıları ile çıkış yakalayan Murat Dalkılıç, “Daha Derine” ve “Bir Hayli” gibi şarkıları ile gönüllere taht kurmuştur. Bizans oyunları, Dünya hali gibi filmlerde de rol alan Dalkılıç’ın kariyeri bir hayli renklidir. Altın Kelebek dahil bir çok ödül alan Dalkılıç, özellikle gençler tarafından çok sevilen bir isim olarak ön plana çıkıyor. Menemen Belediyesi tarafından düzenlene ve bu sene 4. Yapılacak olan Bozalan İncir Festivali kapsamında Murat Dalkılıç ‘da bir konser verecek. Üstün sahne performansı ve sevilen şarkıları ile geceye renk katacak olan Murat Dalkılıç ile birlikte Muazzez Ersoy ‘da bir konser verecektir. Muazzez Ersoy konseri ile alakalı tüm detayları web sitemiz Gezilinki.com ‘dan öğrenebilirsiniz. Gelin Murat Dalkılıç konseri ile alakalı tüm detaylara bir göz atalım..

Murat Dalkılıç Menemen Konseri Nerede?

4. Bozalan İncir Festivali kapsamında Menemen Belediyesinin her yıl düzenli olarak yaptığı konserlerinden bu yıl için iki ünlü sanatçı ön plana çıkıyor. Gecede Murat Dalkılıç’ın da sahne alacağı konser serisi için Menemen Belediyesi tüm hazırlıklarını sürdürüyor. Menemen İZBAN istasyonundan festival alanına her saat başı ücretsiz ring servisleri düzenlenecektir. Murat Dalkılıç konseri Bozalan Köy meydanında gerçekleşecek olup, halka açık ve ücretsizdir.

Murat Dalkılıç Menemen Konseri Ne Zaman?

27 Ağustos Pazar günü Menemen halkına unutulmaz bir gece yaşatacak olan Bozalan incir festivali programı şu şekilde gerçekleşecektir.

– Satış stantlarının açıklanması

– 12:00 Çocuk atölyeleri

– 15:00 Müzik dinletileri

– Oğuz görceğiz

– 17:00 festival kortei

– 19:30 Festival program açılışı ve konuşmalar

Ve işte beklenen o an… 20:00 Murat Dalkılıç konseri.. Sizlerde bu konserleri kaçırmak istemiyorsanız şimdiden 27 Ağustos akşamı planlarınızı ve programlarınızı gözden geçirin. Eşsiz müzik ziyafeti için sizlerde yerlerinizi alın! Keyifli bir akşam geçirmenizi diliyoruz.. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Athena Antalya Konseri Ücretsiz – Antalya 30 Ağustos Zafer Bayramı Konseri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri