Kamp TatilleriYalova

Armutlu Kamp Alanları – En İyi Kamp Alanları Listesi

Armutlu Kamp Alanları Listesi

Yalova, doğanın büyüleyici bir uyum içinde olduğu, samimi insanlarıyla huzur veren bir şehirdir. Hem İstanbul, Bursa ve İzmit gibi büyük şehirlere yakınlığıyla hem de içinde barındırdığı doğal güzelliklerle adeta bir kaçış noktasıdır. Yalova’da kamp yapmak isteyenler için ise sonsuz seçenekler mevcuttur. Şelalelerin coşkusuna eşlik edebileceğiniz veya ıssız koyların sessizliğinde kamp yapabileceğiniz Armutlu, doğal güzellikleriyle büyüleyici bir deneyim sunuyor. Burada doğanın enerji veren gücünü ve huzurunu hissedebilirsiniz. Yalova’nın kamp alanlarına gelin ve doğanın tadını çıkarın..

Bizim Yer Dila Kamp Alanı

Bizim Yer Dila Kamp Alanı
Bizim Yer Dila Kamp Alanı

Armutlu ilçesinde, Kapaklı köyüne doğru giden yol üzerinde bulunan Bizim Yer Dila Camping, denize sıfır konumuyla birçok müşteriye sahip olan bir işletmedir. Gemlik Körfezi’nde yer alan bu kamp alanı, aileler için oldukça uygun ve güvenilirdir. Zeytin ağaçlarıyla çevrili olan bu işletme, rahat bir nefes almanız için idealdir. Doğanın içinde kamp yapma imkanı sunan bu tesis, denize sıfır olmasıyla muhteşem bir deneyim yaşatmaktadır. Özel odalar da mevcuttur ve bu odalarda tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Ayrıca odalarda masa, buzdolabı ve mutfak ekipmanları gibi birçok kullanışlı özellik mevcuttur. Armutlu ilçesinden veya Gemlik Merkez’den minibüs veya taksiyle karayolunu kullanarak ulaşım sağlamanız mümkündür.

Bizim Yer Dila Camping iletişim numarası ise şu şekildedir; 05326728943

Delmece Yaylası Tabiat Parkı Kamp Alanı

Delmece Yaylası Kamp Alanı
Delmece Yaylası Kamp Alanı

İki  büyük şehir olan Bursa ve Yalova illeri sınırlarında bulunan Delmece Yaylası Tabiat Parkı, Armutlu ilçesinin Selimiye tarafında yer almaktadır. Erikli şelalesi yolundan veya Karlık Yaylası’ndan kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır.

Delmece Tabiat Parkı’nda çadır kurarak kamp yapabilirsiniz. Park içinde çeşme, orman köşkü, büfe, doğa sporları alanları ve birçok aktivite yapabileceğiniz mekanlar ve işletmeler bulunmaktadır. Delmece Yaylası Tabiat Parkı’na toplu taşıma ile ulaşım sağlanamamaktadır. İşletme merkeze uzak olduğu için burada satılan ürünler biraz daha pahalı olabilir. Bu nedenle, bu kamp alanına gelirken yanınızda yiyecek ve içecek getirmeniz oldukça önemlidir.

Delmece Yaylası Tabiat Parkı iletişim numarası ise şu şekildedir; 03122075000

Gizli Bahçe Kamp Alanı

Gizli Bahçe Kamp Alanı
Gizli Bahçe Kamp Alanı

Bursa Gemlik ve Yalova Armutlu yolu üzerinde bulunan bu kamp tesisi, kamp yapmak için oldukça uygun bir alana sahiptir. Yalova’nın Armutlu ilçesinde konumlanan bu işletme, denize sıfır bir konumda yer almaktadır. Otopark, tuvalet, mutfak, çamaşırhane gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alanlar bu işletme içerisinde bulunmaktadır. Ayrıca Gizli Bahçe Kamp alanı içerisinde bol miktarda menemen ve gözleme sunulmaktadır. Bu kamp alanına gelen kamp severler genellikle bu lezzetli yemekleri tercih ederler çünkü fiyatları uygun ve tadı çok güzeldir. Armutlu’dan ve Gemlik’te bulunan servisler aracılığıyla Gizli Bahçe Kamp alanına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Gizli Bahçe Kamp Alanı iletişim numarası ise şu şekildedir; : 05334748617

Deniz Atı Kamp Alanı

Deniz Atı Kamp Alanı
Deniz Atı Kamp Alanı

Yalova Armutlu ve Bursa Gemlik yolu üzerinde yer alan Deniz Atı Kamp Alanı, denize sıfır konumda bulunan bir işletmedir. Gemlik ve Armutlu merkezlerinden servis araçlarıyla kolayca bu kamp alanına ulaşabilirsiniz. Deniz Atı Kamp Alanı, Kapaklı Köyü sınırları içerisinde yer almaktadır. Tuvalet, duş, elektrik ve küçük bir büfe gibi olanaklara sahiptir.

Fıstıklı Plajı Kamp Alanı

Fıstıklı Plajı Kamp Alanı
Fıstıklı Plajı Kamp Alanı

Yalova’nın Armutlu ilçesinde bulunan Fıstıklı Plajı kamp alanı, Armutlu ilçesinin Fıstıklı semtinde konumlanmaktadır. Fıstıklı Plajı’nda otopark, yürüyüş parkurları, piknik alanları, tuvaletler, duşlar ve seyir alanları gibi birçok aktivite imkanı mevcuttur. Bursa’nın Gemlik ilçesinden ve Yalova’nın Armutlu ilçesinden bu kamp alanına ulaşmak için Gemlik ve Armutlu yolu üzerindeki servis araçlarını kullanabilirsiniz.

Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirisiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Gaziosmanpaşa Belediyesi Ücretsiz Gezi Turları

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri