Seyahat Haberleri

Covid-19 Pandemisi Sürecinde İzole Seyahat Haberleri

Güncel Seyahat Haberleri

Uludağ’daki Çobankaya orman evleri Koronavirüs pandemisi döneminde izole bir tatil yapmak isteyenleri ağırlıyor. Siz de daha fazla seyahat haberleri almak için GeziLinki’ne davetlisiniz!

Covid-19 Döneminde Seyahat Haberleri De İzole!

Covid-19 pandemisi dünyayı kasıp kavururken, nüfusun çoğunluğu evlere kapanmış durumda. Çalışanlar ise hem daha büyük risk hem de stres altında yaşamaya devam ediyor. Evden çalışma arttıkça insanların üzerindeki iş yükü artmış durumda. Genel hayatın akışında insanlar, işlerinin yoğunluğu azaldığında biraz da olsa rahatlamak için tatile çıkıyorlar ancak pandemi dolayısıyla bu biraz zor. Yine de imkansız değil!

seyahat haberleri

Uludağ’da yer alan Çobankaya mevkisinde birbirinden güzel orman evleri izole bir tatil için sizi bekliyor. Uzayan kayak sezonu ve aldığımız birçok turizm ve seyahat haberleri sebebiyle Çobankaya orman köşkleri ilk sıralarda tercih edilen yerlerden biri haline geldi.

Uludağ Çobankaya’da eşsiz güzelliğiyle göz kamaştıran çam ormanları içerisinde tam 22 tane orman köşkü bulunmakta. Her yıl yerli ve yabancı olarak birçok turisti ağırlayan Çobankaya orman köşkleri, Covid-19 virüsünün getirdiği her türlü bunalımdan kaçmak için şimdi de ideal adreslerden biri haline geldi. Uludağ’ın daha kalabalık olan Oteller bölgesiyle arasında 700 metreye yakın bir mesafe bulunan köşkler, çam ağaçlarıyla sarılı doğal bir tatil fırsatı sunuyor.

seyahat haberleri

Huzur ve sessizliğin hakim olduğu köşkler aynı zamanda kayak pistine olan yakınlığıyla bilinmekte. Kayak sezonunun Nisan ayının ortalarına kadar süreceği tahmin edilirken huzur dolu tatilinizi kayak deneyimini yaşayarak taçlandırabilirsiniz.

Uludağ Çobankaya Köşkleri ve Daha Birçok Seyahat Haberleri GeziLinki’nde!

Orman Köşkleri Ön Büro Amiri olan Harbi Türk, Covid-19 döneminde Uludağ köşklerinin çok fazla ilgi gördüğünü dile getirirken aynı zamanda ailelerin burayı sıkça tercih ettiğini söyledi. Yakın zamanlarda çok ilgi olduğundan 22 evin birden dolu olduğunu ekleyen Türk, “Bu evler Uludağ’da 6-7 yılı geçti ama tarihin en dolu zamanını geçiriyor. Daha sakin bir ortam burası.” İfadelerini kullandı.

seyahat haberleri

Köşkleri deneyimleyen kişilerle konuşulduğunda ise buranın masallardan fırlamış gibi olduğu ifadelerine yer verdiler. Gerçekten de, her anlamda pandemi sürecine uygun bir tatil isteyenler için Uludağ Çobankaya orman köşkleri eşsiz bir fırsat. Yalnızca ailenizi ve yiyeceğinizi alarak istediğiniz kadar orman köşklerinde kalabilirsiniz. Hatta henüz sezon bitmediği için kayak pistinde yeni deneyimler yaşayabilirsiniz. İlginizi çekebilir: Uludağ Gezisi: Türkiye’nin En Büyük Kış Sporları Merkezi

Daha fazla seyahat haberleri almak için GeziLinki web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

dijital gocebe

Alışılmış hobilere ilgi duyan, teknoloji çağına ayak uydurmuş, yeni şeyler keşfetmeyi seven birisiyim. Yeni fırsatlar yakalamayı ve fırsatlar yaratmayı iyi bilirim. İçerik oluşturmayı ve bunları paylaşmak benim için mükemmel bir aktivitedir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri