Plaj Önerileri

Türkiye’de En Çok Tercih Edilen Kadınlara Özel Plajlar

Türkiye'nin En Güzel Dizileri

Yazın gelmesiyle havalar bir hayli ısınmaya başlıyor. Hal böyle olunca da pek çok insan Türkiye’de yer alan en iyi plajlara gitmeye başlıyor. Kadınlara özel plajlar gidip doyasıya kum, güneş ve denizin tadını çıkarmak isteyen tesettürlü ve tesettürsüz kadınlar oldukça iyi vakit geçirebiliyor. Kumları çok güzel ve denizi de harika olan pek çok plaj yer alıyor. Bu yerlerde bulunan işletmelerde de çalışan kişilerin hepsi kadın oluyor. Sabahları erken saatlerde gelen kadınların hepsi hemen hemen çocukları ile akşama kadar oldukça iyi bir şekilde ve doyasıya vakit geçiriyor. Yazın en iyi keyfi bu tarz güzel yerlerde çok daha iyi geçebiliyor.

Kadınlara Özel Plajlar

Elmasburnu Plajı

Beykoz Riva’da yer alan böylesi güzel bir plaj haftanın sadece belirli günlerinde bayanlara hizmet veriyor. Hemen hemen 138 dönümlük geniş bir alanı bulunan bu plaj haftanın 4 günü bayanlara özel oluyor. Piknik yeri, büfe, çocuk parkı alanı bulunan yerde bayanlar oldukça güzel vakit geçirebiliyor. Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü yalnızca kadınlara özel olan plajda otopark alanı da yer alıyor. Plaja giriş ücreti bulunur ve ayrıca şemsiye ve şezlong ücreti de yer alır.

Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajı

Çok güzel bir koyda yer alan bu plan pek çok kişinin ilgisi ve beğenisini toplayan en güzide yerler arasında yer alıyor. Kocaeli‘nde bulunan bu plaj 2016 yılının yaz ayında açılmış olup birçok misafiri ağırlıyor. Daha çok bu yer kadınların yeni bir yaşam merkezini andırıyor. Denizin berraklığı ve incecik kumun güzelliği herkes tarafından beğeniliyor. Yalnızca böylesi güzel bir yerin bayanlara özel olması nedeniyle bu muazzam manzaranın ve denizin keyfini sadece kadınlar yaz geldiği zaman çıkartabiliyor. Her yaz doyasıya vakit geçirmek isteyen kadınlar öncelikli olarak burayı tercih edebiliyor.

Efirli Kadınlar Plajı

Kadınlara özel plajlar içerisinde Efirli Kadınlar Plajı Ordu’nun Perşembe ilçesinde yer alan ve mavi bayraklı plajlar içerisinde sayılan ve tertemiz olan bir plajdır. Yalnızca bayanlara özel ola bu plajda tesettürlü bayanların rahat bir şekilde tatil yapması için etrafı yeşil branda ile kapatılmış durumdadır. Bu sayede kadınlar için çok rahat bir tatil fırsatı yakalayabilme şansı doğmuş.

Buna benzer daha birçok tatil ve gezi içerikleri için YouTube kanalımıza da göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri