Karavan Tatilleri

Ege Bölgesi’nin Nadidelerinden Karavanla Seferihisar Kampı

Seferihisar Kamp Yapılacak Yerler

İzmir’e 50 dakika mesafedeki organik kalabilmiş ilçe Seferihisar. İşte güzel cennette yapacağınız aktiviteler ve tüm detaylarıyla size sunduğumuz karavanla Seferihisar kampı!

Karavanla Seferihisar Kampı Yapmaya Ne Dersiniz?

Milattan önce 100 yılından bu yana insanları kucaklayan güzel ilçe Seferihisar; zeytin, mandalina gibi besinleri ile ve Ata Demirer’in filmleri ile de meşhurdur. 9 adet köyden ve 2 adet beldeden oluşan ilçede; 30 kilometreye yakın bir sahil şerifi bulunmaktadır. Bu sebeple karavan tatili öncesi müthiş plajlarını görmek isteyeceğinizi düşünüyoruz.

karavanla seferihisar kampı

Mona projesi, doğayı ve konforu birlikte içine alan ve hem çadır hem karavan tatili yapmak isteyenlere seçenekler sunan ilgi çekici bir projedir. Özel olarak hazırlanmış karavanlarda tatilinizin tadını çıkarabileceğiniz karavanla Seferihisar kampı, size huzur dolu bir Ege deneyimi vadediyor. Farklı bölgelerde karavan tatili için kamp alanları bulunmakta: Sığacık’ta veya Seferihisar merkeze 7 dakikalık yürüme mesafesi uzaklığında. Proje kapsamında sizinle ilgilenen insanlar özverili ve hakikaten hassas. Peki ya kamp tatiliniz içindeki o güzel ortam?

Karavanların çok kullanışlı olması sizi zaten tasasız kılıyor. Arkadaşlarınızla, sevgilinizle, eşinizle, ailenizle deneyimleyebileceğiniz karavanla Seferihisar kampı; sizi arındıracak kadar doğal desek yeridir. Bu kamp; doğanın kalbinde, konforlu ve gerçek bir karavan tatili deneyimi için eşsiz bir tercih. Otel odası şeklinde dizayn edilen karavanlar dört dörtlük desek yanılmayız: Her birinin kendine özel banyosu olmasından da belli olacaktır. Karavanla Seferihisar kampı, sizin için müthiş bir dinginlik fırsatı sağlayacaktır.

Ek bir talep örneği vermek gerekirse, karavan tatili sırasında doğum günü organizasyonları ve evlilik teklifi organizasyonları oluşturulmaktadır (organizasyonlar ekstra ücret dahilindedir). Son olarak söyleyebiliriz ki fiyatlandırmalar karavan tipinize ve ekstra taleplerinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Çok cüzi fiyatlar olmamakla birlikte özgün bir proje olduğundan değeceğini düşünüyoruz.

İlginizi çekebilir: Detaylarıyla Büyüleyen Karavanla Yedigöller Kampı

Karavan Tatili Yaparken Başka Neler Yapılır?

Kamp için bulunduğunuz yerleşkelerin uzak ya da yakın belirli plaj alternatifleri bulunmaktadır. Denize girmek isterseniz biraz yürüme mesafesiyle plaja ulaşmış olacaksınız. Haricinde kamp alanlarının merkeze çok yakın olduğunu ve Sığacık’ta bulunduğunu söylemiştik. Tüm Ege’de bilinen en meşhur pazar olan Sığacık pazarına gidebilir ya da merkeze geçip şehir hayatından uzak ilçenin yapısını tanıyabilirsiniz. Müthiş tarihi yapısı, eşsiz plajlarıyla gezebileceğiniz Seferhisar merkezde deniz ürünleri tatmadan gezmek olmaz, tavsiyemizdir.

karavanla seferihisar kampı

Güzel ve doğal, konforlu karavanla Seferihisar kampı için şimdiden iyi yolculuklar dileriz. Karavan tatiliniz sonrası hafifleyeceğinize eminiz.

dijital gocebe

Alışılmış hobilere ilgi duyan, teknoloji çağına ayak uydurmuş, yeni şeyler keşfetmeyi seven birisiyim. Yeni fırsatlar yakalamayı ve fırsatlar yaratmayı iyi bilirim. İçerik oluşturmayı ve bunları paylaşmak benim için mükemmel bir aktivitedir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri