Çocuk

Haftasonu Çocuklarınızı Götürebileceğiniz En Güzel Yer: Kidzmondo! Çocuklarınız Buna Bayılacak

Kidzmonda, Trump Alışveriş Merkezi’nin içerisinde yer alan bir çocuk şehridir. Bu çocuk şehrine çocuklarınız bir uçak simülasyonu aracılığıyla gidebilirler. Burada çeşitli meslek gruplarını deneyimleyebilir, kendi paralarını kazanabilir ve eğlenirken öğrenirler. Çocuklar için unutulmaz bir haftasonu aktivitesi olmaya aday olan Kidzmonda 4-14 yaş aralığındaki her çocuk için kapılarını sonuna kadar açmaktadır.

Her Meslek Grubu Deneyimlemek Serbest

Çocuğunuz ister polis, ister itfaiye olabilir. Burada doktor olup hastaları tedavi de edebilir. İçerisinde yer alan yaratıcılık atölyeleri sayesinde resimler yapabilir, yetenekli çocuklar için oyunculuk akademisi de bu şehir içinde yer almaktadır.

Çocuklarınız Kidzmondo vatandaşı olarak burada yaşamanın ve eğlenmenin tadını sonuna kadar çıkarabilmektedirler. İçerisinde Banka, Süpermarket, Güzellik Salonu gibi pek çok aktivite alanı da bulunmaktadır. Çocuğunuzun her meslek gurubunu deneyimlemesini ve bu deneyimlerle birlikte eğlenmesini, unutulmaz bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz. 

Kidzmondo

Hangi Çocuklar İçin Uygun?

4-14 yaş aralığındaki çocuklar için uygun görülse de 3 yaşındaki çocuklar da içeri girebilmektedir. 0-2 yaş aralığındaki çocuklar ise ücretsiz alınmaktadır. 15 yaş ve üzeri çocuklar da belli bir ücret dahilinde Kidzmondo şehrine girebilmektedir.

Giriş Ücretleri Ne Kadar?

4-14 yaş aralığında bir çocuk için ücret 85 TL’dir, 3 yaşında bir çocuğunuz var ise 60 TL bir giriş ücreti vermelisiniz. 15 yaş ve üzeri yetişkinler için ise vermeniz gereken giriş ücreti 35 TL’dir. 0-2 yaş çocuklarınız için ise giriş ücreti alınmamaktadır. 

Kidzmondo

Hangi Saatler Arası Açıktır?

Kidzmondo Salı, Çarşamba ve Cuma günleri 10.00 ile 16.00 arası açıktır. Cuma günleri gitmek isterseniz ise 10.00 ile 19.00 arası açıktır. Haftasonu ailecek keyif yapmak isterseniz 10.00 ile 20.00 arasında Kidzmondo’yu açık bulabilirsiniz.

Kidzmondo’ya Nasıl Gidilir?

Kidzmonda şehri, Trump Alışveriş Merkezi’nin içerisinde yer almaktadır. Trump Alışveriş Merkezi’ne gitmek için ise Mecidiyeköy’e gelmeniz gerekmektedir. Özel araçla da gelebileceğiniz gibi en kolay ve hızlı ulaşım yolu ise toplu taşımadır. Metrobüs ile buraya gelmek isterseniz Mecidiyeköy durağında inmeniz gerekmektedir.

çocuklar için eğlence

Mecidiyeköy durağında indikten sonra alt geçiti takip ederek Trump Towers’a ulaşabilirsiniz. Metro ile gelmek isterseniz de Yenikapı-Hacıosman metro hattı’nı kullanmanız gerekmektedir. Burada da Şişli-Mecidiyeköy durağında inmeniz gerekmektedir. Yine alt geçit vasıtasıyla Trump Towers’a ulaşabilir ve çocuğunuzla birlikte eğlenceyi son hızda Kidzmondo ile yaşayabilirsiniz. 

Bu Yazıda Dikkatinizi Çekebilir: Çocuklar İçin En İyi Eğlence Mekânları! Haftasonu Etkinliği Arayan Anne ve Babalar Dikkat!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu