Çocuk

Hafta Sonu Etkinliği Arayanlara İstanbul Tema Park! Çocuklarla Çok Eğleneceksiniz

İstanbul Tema Park, her yıl yaz tatilinde binlerce insana tatil imkânı sunan parklardan birisidir. Bu tema park içerisinde yetişkinlerin çocuklarına eşlik etmesine yardımcı olan birçok etkinlik bulunur. Bu etkinlikler ile beraber çocuklar, büyükleri ile keyifli zaman geçirirler. Ev içinde sürekli sıkılan çocukları hafta sonu güzel bir etkinliğe getirmek onlar için çok yararlı olacaktır.

Haftasonu Bir Mola Verin!

Derslerinden kendisine zaman ayıran gençlerin belirli zamanlarda bu tür etkinliklere katılması tavsiye edilir. Odak noktaları değişeceğinden dolayı daha keyifli bir şekilde zaman geçirebilirler. Tema park girişi için bilet alınmalıdır.

Her Yaştan Bireyin Eğlence Noktası

Her yaştan bireylerin eğlence noktası olarak tema park içerisinde hız trenleri, su kaydırakları ve birçok farklı etkinlikler düzenlenir. Tema park türünde bir eğlence yeri olduğu için yaş sınırlaması olmaz. Bu nedenle çocukları ile giden anne ve babalar da keyifli bir şekilde zaman geçirirler. Evde ders çalışmaktan sıkılan ya da diğer spor etkinliklerine katılan çocukların motivasyonu için ve havalarının değişmesini sağlamak için belirli zaman aralıklarında daha farklı etkinliklere katılmaları önerilir. Her park alanları gibi bu alana giriş için de güvenlik ve danışma noktasından bilet alınmalıdır.

İstanbul Tema Park Biletlerin Geçerlilik Süresi

İstanbul tema park alanında oyunlara katılmak için kullanılan biletlerin süresi yoktur. Biletler kart benzeri bir yapıdadır. Bu giriş kartlarını satın almak için belirli bir ücret ödemelisiniz. Ardından bu kartları kullanabilirsiniz. Kartları kullanarak oyunlara giriş yapabilmek için içerisine bakiye yüklenmesi gerekir. Örneğin hız trenine 2 kişi binmek için buna göre bir ücret yüklenmelidir. 

İstanbul Tema Park Konumu Nerededir?

İstanbul tema park Avrupa kıtası içerisinde yer alır. Ve her yıl binlerce kişiyi eğlendirmek üzere kurulmuş eğlence yerlerinden birisidir. Kaliteli zaman geçirmek isteyen anne ve babaların da verim alabileceği etkinlikler bulunur. Normal bir eğlence parkından farklı olarak animasyon ve çeşitli karakterler ile gösteriler yapılır. Bu gösteriler, alana daha fazla insan toplamak için yapılır.

İstanbul tema park

Hafta sonu Etkinliği İçin Doğru Adres

İş ya da okul yaşamından bunalan anne baba ve çocukların kaliteli bir zaman geçirebilmelerine yardımcı olan tema park, sabah 10.00 itibari ile açılır. Kış aylarına giriş aylarında ve kış aylarında etkinlik sayısı sınırlı olacağından tema park kullanılma kapatılır. Ancak ilkbahar aylarında yeniden ziyaretçileri kabul eder. Biletlerin fiyatları ise öğrenci 100 tam 150 TL olarak satılmaktadır.

Bu Yazıda Dikkatinizi Çekebilir: İstanbul’da Çocuklarınız ile Gidebileceğiniz En Güzel Müzeler! Tam Çocuklarınıza Göre

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu