Piknik Yerleri

Döngel Vadisi Millet Bahçesi: Piknik Alanı Önerileri

Döngel Vadisi'nde Piknik

Doğa ile baş başa, ağaçlar altında güzel bir gün geçirmek istiyorsanız Döngel Vadisi Millet Bahçesi tam aradığınız yer. Burada ailenizle piknik yapabilirsiniz.

Döngel Vadisi Millet Bahçesi Hakkında

Döngel Vadisi, Kocaeli ilinin ilçesi olan Başiskele’nin merkezine yakındır. Başiskele Belediyesi tarafından belediyenin kendi imkanlarıyla yapılmıştır. Kocaeli’nin yeni cazibe merkezidir. Kocaeli piknik yerleri arasında yerini almıştır.

döngel vadisi millet bahçesi

Başiskele Belediye’si 2020 senesinde burasını hizmete sundu. 2021 yılında ise peyzaj çalışmaları yapıldı. Piknik masaları kondu. Piknik yapmak için elverişli bir duruma getirildi. Kent yaşamı ve doğal güzellikleri ile burası Kocaeli’nin gözde mekanlarından birisidir.

Döngel Vadisi Millet Bahçesi’nde Piknik Yapmak

Başiskele Belediyesi tarafından hizmete sunulan Döngel Vadisi cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Başiskele’de evinizin ön kapısı kent merkezine arka kapısı doğaya açılıyor.

Başiskele’nin doğal güzelliklerine uygun olarak hayata geçirilen millet bahçesinde piknik yapmak size iyi gelecek. Burada doğal bir ortamda her türlü ihtiyacınıza cevap bulacaksınız. Doğa ile iç içe bir gün geçireceksiniz. İstanbul’a yakın piknik yerleri içinde bulunan bu piknik alanı size huzur dolu bir gün sunmaktadır.

Bol oksijenli bir ortamda aileniz ile huzur dolu güzel vakit geçirebilirsiniz. Döngel Vadisi Millet Bahçesi girişi tamamıyla ücretsizdir. Piknik malzemelerinizi yanınızda getirmelisiniz. Piknik masaları yeterli sayıdadır. Millet bahçesi size temiz ve huzurlu bir ortam sunuyor.

Ailenizle doğal ve güzel bir ortamda beraber olacaksınız. Millet bahçesinde özel işletme bulunmuyor. İhtiyaçlarınız olan her şeyi yanınızda getirmelisiniz. Tuvalet ve mescit bulunmaktadır.

Çeşitli kutlamaların da yapıldığı millet bahçesinde siz de özel günlerinizi kutlayabilirsiniz. Haftanın her günü ilgi gören millet bahçesi, size unutulmaz bir gün yaşatacaktır.

 Döngel Vadisi Millet Bahçesi İçinde Yapılabilecek Aktiviteler

Ailenizle piknik yapacağınız Döngel Vadisi, içinde bulunan çocuk parkı ile çocuklarınız gönüllerince eğlenecek. Sizlerde ailenizle huzurlu bir ortamda vakit geçirme imkanı bulacaksınız.

Millet bahçesi içinde doğa yürüyüşü yapabilirsiniz. İsterseniz koşu yapabilir ya da bisiklete binebilirsiniz. Başiskele Belediyesi tarafında hayata geçirilen millet bahçesinde her türlü alt yapı bulunmaktadır.

Ailenizle huzur dolu saatler geçirebilir ve güzel bir piknik yapabilirsiniz. Çeşitli spor dallarını yapmanın mümkün olduğu millet bahçesi bu anlamda beğeninizi kazanacak.

Döngel Vadisi Millet Bahçesi’ne Ulaşım

Kocaeli ili Başiskele ilçesi sınırları içinde olan Döngel Vadisi Millet Bahçesi ulaşım açısından size büyük kolaylık sağlar. Toplu taşıma araçları ile ulaşım rahattır. Özel aracınızla da gidebilirsiniz. İlçe merkezinde olması size büyük avantaj sağlar.

Karayolu ve demiryolu ulaşımı açısından güçlü bir yerdedir. Anadolu, Avrupa ve İstanbul demiryolu güzergahı üstündedir. Şehir içi ve şehir dışı ulaşımda karayolu ağırlıklıdır.

döngel vadisi millet bahçesi

Buraya yakın mesafede olan havayolları ise Kocaeli Cengiz Topel Havaalanı ve Sabiha Gökçen Havaalanı’dır. Ayrıca buraya ulaşmak için denizyolu da kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Hasbahçe Mesire Alanı ile İstanbul’un Göbeğinde Piknik

dijital gocebe

Alışılmış hobilere ilgi duyan, teknoloji çağına ayak uydurmuş, yeni şeyler keşfetmeyi seven birisiyim. Yeni fırsatlar yakalamayı ve fırsatlar yaratmayı iyi bilirim. İçerik oluşturmayı ve bunları paylaşmak benim için mükemmel bir aktivitedir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri