Günübirlik GezilerKocaeli

Günübirlik Narköy Gezilecek Yerler – İstanbul’a Yakın Günübirlik Geziler

Narköy Gezi Rehberi

İstanbul’a yakın günübirlik geziler için tercih edilen Narköy, Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde yer almaktadır. İşte meraklıları için Narköy gezilecek yerler listesi…

Narköy Hakkında

Narköy, günübirlik geziler içinde en ilgin deneyimlerinizden biri olabilecek bir gezinti fırsatı. Kocaeli sınırları içerisinde bulunan Narköy, bir turizm merkezi olmasının yanında aynı zamanda bir organik tarım çiftliğidir. Yapımı 2014 yılında tamamlanmış olan Narköy Ekolojik Otel ve Eğitim Merkezi, bir çiftlik ve otel mantığı ile hizmet veren bir kuruluştur. Çeşitli eğitim ve aktivitelere katılıp oldukça kaliteli zaman geçirebileceğiniz Narköy gezisi oldukça ilgi çekici olacak.

Günübirlik geziler, en önemli kaçamaklar arasındadır ve bir gün içinde bile olsa rahatlamanızı ve daha mutlu olmanızı sağlar. Genellikle yaz aylarında günübirlik sahil gezileri, başka sezonlarda da piknik gezileri olsa da farklı tip tatiller sizlere iyi gelebilir. Günübirlik Narköy gezilecek yerler içerisinde en heyecanlılarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

günübirlik narköy gezisi

Çiftlik hayatını deneyimleyebileceğiniz ve doğayla daha fazla iç içe zaman geçirme olanağı sağlayabileceğiniz Narköy gezisi sırasında birçok şey yapabileceksiniz. Ruh, beden ve zihin bütünlüğünü sağlama amacıyla kurulmuş Narköy Ekolojik Otel ve Eğitim Merkezi ilginç olduğu kadar güzel bir deneyim olacak. Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.

Narköy Ulaşım

Narköy gezilecek yerler için öncelikle Kocaeli’ye ulaşmanız gerekiyor. Özellikle İstanbul’a yakın günübirlik geziler için tercih edilebilecek olan Narköy’e şehir merkezinden TEM otoyolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Kandıra’ya TEM ile gittikten sonra Kerpe istikametine ilerlemeniz gerekecek. Kefken-Kerpe ayrımında Kerpe tarafına sapınca çok kısa sürede solunuzda Narköy kalacak.

Otobüs ile ise Kandıra’ya ulaşmak için otogardan kalkan birçok araç vardır. Kandıra’ya ulaştıktan sonra Kefken-Kerpe yönüne giden minibüsleri kullanarak Kerpe tarafındaki Narköy’e ulaşabilir ve Narköy gezisi planlarınızı başlatabilirsiniz.

günübirlik narköy gezisi

İstanbul’a yakın günübirlik geziler yapabileceğiniz yerler arıyorsanız Narköy tam size göre bir yer. İşte Narköy gezilecek yerler…

İstanbul’a Yakın Günübirlik Geziler: Günübirlik Narköy Gezisi

Narköy gezisi sırasında yapabileceğiniz birçok şey bulunuyor. Konaklama seçeneklerinin de olduğu Ekolojik Otel’de, atölye ve eğitim çalışmaları yürütülmektedir. Orienteering ve grupça yapılan yürüyüş aktiviteleri ile takım dinamikleri üzerinde çalışma fırsatı yakalamanızı sağlayacaktır. Bu sebeple bu eğitim alışmalarının yürütüldüğü iç ve dış derslikler vardır. Doğayla iç içe vakit geçirebileceğiniz gibi birçok aktiviteyi de yaparak günübirlik Narköy gezilecek yerler fırsatınızı değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca liderlik eğitimleri de alabileceğiniz bir yer olan Narköy’de, doğayla iç içe bir eğitimle doğadan öğrenilenler kullanılarak etkin bir lider olmanın yollarını da göreceksiniz. Daha birçok eğitimin ve aktivitenin yapıldığı Narköy hakkında eğitimlerle ilgili daha geniş bilgiyi internet sitesi üzerinden görebilirsiniz.

günübirlik narköy gezisi

Tesiste geçirdiğiniz süre boyunca ücretli ve ücretsiz birçok etkinlik bulunuyor. Narköy gezisi sırasında tam anlamıyla bir program sahibi olmak istiyorsanız internette bir adet program var. Oradan inceleyebilirsiniz. Çoğu kendi üretimleri olan yemekler de restoranında yiyebileceğiniz eşsiz tatlardan. Öyle ki Narköy’de vakit geçirenlerin çoğu burada yedikleri yemeklerin güzelliğini övmektedir. Organik sertifikalı lezzetler, size çok iyi gelecek. İstanbul’a yakın Narköy gezilecek yerler kapsamında ziyaret edebileceğiniz Kocaeli ili içinde bulunan Narköy, doğal yaşamı sevenleri rahatlatacak bir gün sunuyor. Siz de günübirlik Narköy gezisi fırsatını değerlendirebilirsiniz.  

Günübirlik Narköy Gezi Rehberi İçin Detaylar

Narköy gezilecek yerler için tatilinizi uzatmaya karar verip konaklama yapmak isterseniz otelin çok konforlu bir yer olduğunu söyleyebiliriz. Burada kalmanızı tavsiye ederiz.

istanbul'a yakın günübirlik geziler

Kocaeli’ye gelmişken ilçe merkezinde bir tur atmak isteyebilirsiniz ayrıca Kocaeli’nin meşhur lezzetlerinden olan cızlama, ciğceli kavurma, mancarlı pide gibi lezzetleri tadabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Buna benzer daha birçok içerik için YouTube kanalımızı da ziyaret edebilirsiniz.

dijital gocebe

Alışılmış hobilere ilgi duyan, teknoloji çağına ayak uydurmuş, yeni şeyler keşfetmeyi seven birisiyim. Yeni fırsatlar yakalamayı ve fırsatlar yaratmayı iyi bilirim. İçerik oluşturmayı ve bunları paylaşmak benim için mükemmel bir aktivitedir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri